Księżycowy kalendarz biznesowy na 2024

Kalendarz księżycowy na 2024 rok to kalendarz na każdy miesiąc 2024 roku, który pokazuje położenie Księżyca względem konstelacji zodiaku, daty i dokładne godziny głównych faz Księżyca (nów, pierwsza kwadra, pełnia, ostatnia kwadra). Księżycowy kalendarz zadań na 2024 rok informuje nie tylko o cyklicznej zmianie faz Księżyca i dni księżycowych, ale także zawiera zalecenia dotyczące wykonywania różnych zadań.

W zależności od dnia księżycowego prace domowe mogą mieć zarówno pozytywny wpływ na przyszłe przeznaczenie (mają pozytywny wpływ na oczekiwaną długość życia, sukces, stabilność finansową i atrakcyjność zewnętrzną), jak i negatywny, ponieważ prace domowe w tych dniach mogą uszkodzić energię życiową osoby i przynieść pecha.

Kalendarz księżycowy na styczeń 2024 r
Kalendarz księżycowy na luty 2024 r
Kalendarz księżycowy na marzec 2024 r
Kalendarz księżycowy na kwiecień 2024 r
Kalendarz księżycowy na maj 2024
Kalendarz księżycowy na czerwiec 2024 r
Kalendarz księżycowy na lipiec 2024 r
Kalendarz księżycowy na sierpień 2024 r
Kalendarz księżycowy na wrzesień 2024 r
Kalendarz księżycowy na październik 2024 r
Kalendarz księżycowy na listopad 2024 r
Kalendarz księżycowy na grudzień 2024

Kalendarz biznesowy na rok 2024: korzystne i niekorzystne dni dla biznesu według faz miesiąca

Księżycowy kalendarz zadań na 2024 rok pomoże ci zaplanować codzienne czynności – co kupić na zakupy spożywcze i co ugotować na obiad, kiedy zwrócić uwagę na swoje zdrowie, a kiedy na zakupy, kiedy się zrelaksować, a kiedy aktywnie zaangażować się w pracę.

Jeśli zdecydujesz się wyczyścić swoje szafki, zaleca się, aby zrobić to w dni, kiedy Księżyc jest w znaku Ziemi – będzie to niezwykle produktywne. Jeśli jednak zignorujesz tę radę i podejmiesz się tego zadania, gdy Księżyc będzie w Rybach, będziesz w stanie bardzo łatwo i doskonale wyciągnąć rzeczy z szaf i stworzyć bałagan w swoim mieszkaniu! Ale potem możesz być zbyt leniwy, aby odłożyć wszystko z powrotem.

Back to top button