Kalendarz ślubu księżycowego na rok 2024: planowanie idealnego ślubu

Kalendarz księżycowy ślubów na rok 2024 to kalendarz na każdy miesiąc roku 2024, w którym podano położenie Księżyca względem znaków zodiaku, daty i dokładny czas podstawowych faz Księżyca. Kalendarz księżycowy ślubów nie tylko informuje o cyklicznej zmianie faz Księżyca i dni księżycowych, ale także pokazuje korzystne dni na ślub w 2024 roku.

W zależności od fazy Księżyca, ślub może być zarówno korzystny dla was i mieć pozytywny wpływ na waszą przyszłość (wspiera zawarcie małżeństwa, poprawia relacje i stabilność finansową rodziny), jak i negatywny, ponieważ ślub w tych dniach może zaszkodzić relacjom i przynieść nieszczęście.

księżycowy kalendarz ślubu na styczeń 2024
księżycowy kalendarz ślubu na luty 2024
miesięczny kalendarz ślubów na marzec 2024
księżycowy kalendarz ślubu na kwiecień 2024
kalendarz księżycowy ślubu na maj 2024
księżycowy kalendarz ślubu na czerwiec 2024
księżycowy kalendarz ślubu na lipiec 2024
księżycowy kalendarz ślubu na sierpień 2024
księżycowy kalendarz ślubu na wrzesień 2024
księżycowy kalendarz ślubu na październik 2024
księżycowy kalendarz ślubu na listopad 2024
księżycowy kalendarz ślubu na grudzień 2024

Korzystne i niesprzyjające dni na ślub w 2024 roku według faz księżyca

Kalendarz księżycowy ślubów na rok 2024 pomoże wam zaplanować datę ślubu, uwzględniając położenie Księżyca. Wiele zależy od fazy Księżyca i okresu cyklu księżycowego, w którym zostanie zawarte małżeństwo. To także wpłynie na dostępność określonych produktów na stole, liczbę gości i skalę uroczystości, co wpłynie na wasze relacje i życie małżonków w przyszłości.

Jeśli uwzględnicie wszystkie niuanse i prawidłowo zaplanujecie uroczystość, wasze życie rodzinne będzie pełne radości, zaufania i dobrobytu, a z każdym rokiem stanie się coraz silniejsze i szczęśliwsze.

Back to top button