Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 8 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 8 maja 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca 8 maja 2025 r.

W dniu 05.08.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 11 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Waga ♎. Procent oświetlenia księżyca wynosi 84%. Wschód księżyca o 15:42 i zachód słońca o 03:20.

Chronologia dni księżycowych

  • 11 dzień księżycowy od 14:26 05.07.2025 do 15:42 05.08.2025
  • 12 dzień księżycowy od 15:42 05.08.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ (10:19 05.08.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 8 maja 2025

Księżyc w znaku zodiaku Waga ( ⚪)

Księżyc w Wadze. Ten znak nie zmieni ogólnego stanu twoich włosów. Po strzyżeniu włosy zaczynają rosnąć szybciej, ale stają się przewiewne i niesforne, mogą też zacząć się kręcić i utrudniać stylizację.

Zabiegi zdrowotne dla włosów przyniosą wiele korzyści. Preferuj lekkie maseczki i naturalne wywary ziołowe lub odwiedź profesjonalistę.

Nie zmieniaj radykalnie koloru włosów, efekt końcowy najprawdopodobniej nie spełni Twoich oczekiwań, to samo dotyczy drastycznie krótkich fryzur.

11 dzień księżycowy ( 🟢)

8 maja 2025 o 12:00 — 11 dnia księżycowego. Strzyżenie dzisiaj pozwoli ci zachować zdrowie i uchronić cię przed negatywną energią urazy. Farbowanie włosów barwnikami roślinnymi ułatwi rozwiązywanie problemów biznesowych i zawodowych.

Fryzura dzisiaj powinna być starannie przemyślana i równie starannie ułożona, by nie zrywać połączenia z przestrzenią. Dziś musisz kontrolować swoje działania, ponieważ mogą one spowodować przypływ zarówno pozytywnej, jak i negatywnej energii. Dziś „zapach biznesu” zaczyna się pogarszać. Dziś poradzisz sobie z wieloma informacjami.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to czwartek. Pomoże wzmocnić Twój autorytet, zwiększy poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button