Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 30 marca 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 30 marca 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.księżycowy kalendarz fryzur na marzec 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 30 marca 2025 r.

W dniu 30.03.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To drugi dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Baran ♈. Procent oświetlenia księżyca wynosi 1%. Wschód księżyca o 06:10 i zachód słońca o 21:01.

Chronologia dni księżycowych

  • 1 dzień księżycowy od 14:00 29.03.2025 do 06:10 30.03.2025
  • 2 dzień księżycowy od 06:10 30.03.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Baranie ♈ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Byku ♉ (23:14 30.03.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 30 marca 2025

Księżyc w znaku Barana ( 🔴)

Księżyc w Baranie. Ogólny stan włosów nie zmieni się pod wpływem tego znaku. Strzyżenie należy odłożyć w czasie, może to niekorzystnie wpłynąć na stan włosów i ich wygląd, włosy mogą zacząć wypadać, końcówki będą się rozdwajać.

Farbowanie, ogólne zabiegi wzmacniające włosy, tonowanie zakończą się sukcesem. Masaż głowy przyniesie korzyści, ukrwienie cebulek włosów przyspieszy ich wzrost i poprawi ogólną kondycję.

Stylizację należy wykonywać kosmetykami zawierającymi kolagen lub wosk.

2 dzień księżycowy ( 🟢)

30 marca 2025 o 12:00 — 2 dzień księżycowy. Strzyżenie w fazie rosnącego księżyca nie tylko przyspieszy wzrost włosów, ale także poprawi przepływ energii zdrowotnej. Pozwoli ci to zaktualizować stan wszystkich narządów w twoim ciele.

Warto farbować włosy naturalnymi barwnikami, to właśnie takie farbowanie przyniesie Ci energię zarobku pieniężnego.

Dziś możesz poeksperymentować z kształtem, kolorem i długością swoich włosów, to przyniesie Ci nową siłę, inspirację. Zaczniesz generować nowe pomysły, dziś odkryjesz w sobie chęć do pracy i zarabiania pieniędzy.

Dzisiaj na pierwszy plan wysuwają się kwestie materialne i kwestie Twojego zdrowia. Jeśli odpowiednio zaplanujesz dzisiejszy dzień, jest szansa na zwiększenie jego wpływu na Ciebie. W związku z aktywnością tego dnia zmęczenie ogarnie Cię wcześnie, powinieneś wcześnie kłaść się spać, to sen pomoże Ci odzyskać siły.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiły swoją kondycję i wzmocniły cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button