Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 9 marca 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 9 marca 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.księżycowy kalendarz fryzur na marzec 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 9 marca 2025 r.

W dniu 03.09.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 11 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Rak ♋. Procent oświetlenia księżyca wynosi 77%. Wschód księżyca o 11:54 i zachód słońca o 06:00.

Chronologia dni księżycowych

  • 10 dzień księżycowy od 10:33 03.08.2025 do 11:54 03.09.2025
  • 11 dzień księżycowy od 11:54 03.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 9 marca 2025

Księżyc w znaku zodiaku Rak ( 🔴)

Księżyc w Raku. Wpływ tego znaku na twoje włosy sprawi ci wiele niedogodności. Włosy staną się niesforne, prawie wszystkie manipulacje w celu ułożenia włosów i nadania im pożądanego kształtu zakończą się niepowodzeniem.

Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiernej opieki nad bliskimi lub przestać troszczyć się o swoich bliskich zanadto, powinnaś obciąć włosy już dziś. Ale jeśli twój związek nie jest najcieplejszy i najbardziej ufny, powinieneś odmówić strzyżenia.

W przypadku włosów suchych i zniszczonych niezwykle skuteczne będą zabiegi lecznicze i odżywcze.

11 dzień księżycowy ( 🟢)

9 marca 2025 o 12:00 — 11 dnia księżycowego. Strzyżenie dzisiaj pozwoli ci zachować zdrowie i uchronić cię przed negatywną energią urazy. Farbowanie włosów barwnikami roślinnymi ułatwi rozwiązywanie problemów biznesowych i zawodowych.

Fryzura dzisiaj powinna być starannie przemyślana i równie starannie ułożona, by nie zrywać połączenia z przestrzenią. Dziś musisz kontrolować swoje działania, ponieważ mogą one spowodować przypływ zarówno pozytywnej, jak i negatywnej energii. Dziś „zapach biznesu” zaczyna się pogarszać. Dziś poradzisz sobie z wieloma informacjami.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe.Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button