Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 15 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 15 maja 2025 wg księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca 15 maja 2025 r.

W dniu 15.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 18 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Strzelec ♐. Procent oświetlenia księżyca wynosi 94%. Wschód księżyca o —:— i zachód słońca o 04:48.

Chronologia dni księżycowych

  • 18 dzień księżycowy od 23:28 14.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Strzelcu ♐ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ (22:52 15.05.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 15 maja 2025

Księżyc w znaku Strzelca ( 🔴)

Księżyc w Strzelcu. Wpływa równie niejednoznacznie jak Księżyc w Skorpionie. Jeśli chcesz zachować nową fryzurę przez długi czas, lepiej nie ścinać włosów dzisiaj. Włosy po strzyżeniu bardzo szybko odrosną i będą niesforne.

Utrzymanie stylizacji w pierwotnej formie będzie bardzo trudne, a włosy trudno będzie się jej poddać. Trwała ondulacja nie potrwa długo.

Farbowanie włosów również może nie spełniać oczekiwań, najprawdopodobniej kolor nie utrzyma się długo i szybko wyblaknie. Jeśli nadal decydujesz się na strzyżenie, wybierz energicznego, młodego fryzjera i sam przyjedź w dobrym humorze.

18 dzień księżycowy ( ⚪)

15 maja 2025 o 12:00 — 18 dnia księżycowego. Dzisiejsza fryzura pomoże wzmocnić Twoją charyzmę, doda siły i zdrowia. Szczególnie wpłynie to na płuca. Dziś księżyc ubywa i jeśli chcesz zachować dłuższe włosy, powinieneś je obciąć.

Farbowanie to kolor, który miałeś w najbardziej udanym okresie swojego życia, okresie, do którego chciałbyś wrócić.

W fryzurze warto skupić się na grzywce, to przyciągnie energię wiatru.

Dziś jest ten dzień, w którym możesz zobaczyć lub poczuć, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Dziś warto zebrać wolę w pięść, wykonywać tylko wyważone i prawidłowe działania, nie ulegać emocjom, zwłaszcza tym negatywnym. Zadbaj o swoje włosy i postaraj się sprawić im przyjemność już dziś. I być może w niedalekiej przyszłości będziesz mile zaskoczony.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to czwartek. Pomoże wzmocnić Twój autorytet, zwiększy poczucie własnej wartości i pewność siebie. , opiera się na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button