Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 28 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 28 maja 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 28 maja 2025 r.

W dniu 28.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To drugi dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ♊. Procent oświetlenia księżyca wynosi 2%. Wschód księżyca o 03:54 i zachód słońca o 23:43.

Chronologia dni księżycowych

  • 1 dzień księżycowy od 06:04 27.05.2025 do 03:54 28.05.2025
  • 2 dzień księżycowy od 03:54 28.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Bliźniętach ♊ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ (20:26 28.05.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 28 maja 2025

Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ( ⚪)

Księżyc w Bliźniętach. Ogólny stan włosów pod wpływem tego znaku nie ulegnie zmianie. Dzisiejsze strzyżenie przyspieszy wzrost włosów, ale włosy staną się niesforne, to praktycznie nie wpłynie na jakość włosów, ale same włosy mogą zacząć się kręcić.

Dzisiejsza fryzura powinna być lekka, zwiewna, nie przeciążaj jej zbyt dużymi elementami dekoracyjnymi, lepiej z nich zrezygnować w ogóle.

Dzień nadaje się do kręcenia, w tym chemicznego, koloryzacji włosów, tonowania.

2 dzień księżycowy ( 🟢)

28 maja 2025 o 12:00 — 2 dzień księżycowy. Strzyżenie w fazie rosnącego księżyca nie tylko przyspieszy wzrost włosów, ale także poprawi przepływ energii zdrowotnej. Pozwoli ci to zaktualizować stan wszystkich narządów w twoim ciele.

Warto farbować włosy naturalnymi barwnikami, to właśnie takie farbowanie przyniesie Ci energię zarobku pieniężnego.

Dziś możesz poeksperymentować z kształtem, kolorem i długością swoich włosów, to przyniesie Ci nową siłę, inspirację. Zaczniesz generować nowe pomysły, dziś odkryjesz w sobie chęć do pracy i zarabiania pieniędzy.

Dzisiaj na pierwszy plan wysuwają się kwestie materialne i kwestie Twojego zdrowia. Jeśli odpowiednio zaplanujesz dzisiejszy dzień, jest szansa na zwiększenie jego wpływu na Ciebie. W związku z aktywnością tego dnia zmęczenie ogarnie Cię wcześnie, powinieneś wcześnie kłaść się spać, to sen pomoże Ci odzyskać siły.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiły swoją kondycję i wzmocniły cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach. Często strzyżenie włosów w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości opartych na astronomicznych danych faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button