Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 21 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 21 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 21 listopada 2025 r.

W dniu 21.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To drugi dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Strzelec ♐. Procent oświetlenia księżyca wynosi 1%. Wschód księżyca o 10:12 i zachód słońca o 15:52.

Chronologia dni księżycowych

  • 1 dzień księżycowy od 09:48 20.11.2025 do 10:12 21.11.2025
  • 2 dzień księżycowy od 10:12 21.11.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Strzelcu ♐ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 21 listopada 2025

Księżyc w znaku Strzelca ( 🔴)

Księżyc w Strzelcu. Wpływa równie niejednoznacznie jak Księżyc w Skorpionie. Jeśli chcesz zachować nową fryzurę przez długi czas, lepiej nie ścinać włosów dzisiaj. Włosy po strzyżeniu bardzo szybko odrosną i będą niesforne.

Utrzymanie stylizacji w pierwotnej formie będzie bardzo trudne, a włosy trudno będzie się jej poddać. Trwała ondulacja nie potrwa długo.

Farbowanie włosów również może nie spełniać oczekiwań, najprawdopodobniej kolor nie utrzyma się długo i szybko wyblaknie. Jeśli nadal decydujesz się na strzyżenie, wybierz energicznego, młodego fryzjera i sam przyjedź w dobrym humorze.

2 dzień księżycowy ( 🟢)

21 listopada 2025 o 12:00 — 2 dzień księżycowy. Strzyżenie w fazie rosnącego księżyca nie tylko przyspieszy wzrost włosów, ale także poprawi przepływ energii zdrowotnej. Pozwoli ci to zaktualizować stan wszystkich narządów w twoim ciele.

Warto farbować włosy naturalnymi barwnikami, to właśnie takie farbowanie przyniesie Ci energię zarobku pieniężnego.

Dziś możesz poeksperymentować z kształtem, kolorem i długością swoich włosów, to przyniesie Ci nową siłę, inspirację. Zaczniesz generować nowe pomysły, dziś odkryjesz w sobie chęć do pracy i zarabiania pieniędzy.

Dzisiaj na pierwszy plan wysuwają się kwestie materialne i kwestie Twojego zdrowia. Jeśli odpowiednio zaplanujesz dzisiejszy dzień, jest szansa na zwiększenie jego wpływu na Ciebie. W związku z aktywnością tego dnia zmęczenie ogarnie Cię wcześnie, powinieneś wcześnie kłaść się spać, to sen pomoże Ci odzyskać siły.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiły swoją kondycję i wzmocniły cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to piątek. Nie polecam, nie odwiedzaj fryzjera. Zdaniem astrologów w tym dniu procesy biochemiczne w organizmie są powolne, a po piątkowym strzyżeniu włosy nie będą dobrze rosły.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach cyklu księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button