Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 28 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 28 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 28 listopada 2025 r.

Dnia 28.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Pierwsza kwadra (przychodzi 28.11.2025 o godzinie 10:00)" . To ósmy dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Ryby ♓. Procent oświetlenia księżyca wynosi 51%. Wschód księżyca o 13:33 i zachód słońca o —:—.

Chronologia dni księżycowych

  • 8 dzień księżycowy od 13:26 27.11.2025 do 13:33 28.11.2025
  • 9 dzień księżycowy od 13:33 28.11.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 28 listopada 2025

Księżyc w znaku zodiaku Ryby ( 🔴)

Księżyc w Rybach. Wpływ tego znaku na siebie odczuje przede wszystkim skóra głowy. Golenie i mycie włosów może powodować łupież, jeśli to możliwe, należy powstrzymać się od tych czynności.

Chemiczne oddziaływanie na włosy, trwała ondulacja lub farbowanie, może negatywnie wpłynąć na włosy, a nawet je uszkodzić, może również doprowadzić do rozdwojonych końcówek, a same loki szybko się wyprostują.

Wizyta u fryzjera warta jest dla posiadaczy cienkich i zniszczonych włosów, które dziś powinny poddać się zabiegom odnowy biologicznej i odbudowy.

8 dzień księżycowy ( 🔴)

28 listopada 2025 o 12:00 — 8 dzień księżycowy. Ogólnie rzecz biorąc, jakikolwiek kardynalny wpływ na włosy dzisiaj nie jest korzystny. Aby nie przyciągać negatywności lub nieszczęścia, nie powinieneś dziś obcinać włosów. Farbowanie włosów również nie jest pożądane, może to narazić na szwank swoją godność.

Dzisiaj będziesz chciała być w centrum uwagi, dzielić się swoimi pomysłami i przemyśleniami z innymi. Warto uważnie monitorować swoje pragnienia, aby nie zrobić sobie krzywdy. Nadmierna aktywność może wywołać wobec ciebie negatywne uczucia.

Spróbuj wybrać odpowiednich widzów, życzliwych i bystrych ludzi. Jeśli masz publiczne wystąpienie przed nieznajomymi, postaraj się opanować emocje.

Pierwsza ćwiartka ( ⚪)

Księżyc jest w fazie pierwszej kwadry. Neutralny czas na strzyżenie i koloryzację włosów.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to piątek. Nie polecam, nie odwiedzaj fryzjera. Zdaniem astrologów w tym dniu procesy biochemiczne w organizmie są powolne, a po piątkowym strzyżeniu włosy nie będą dobrze rosły.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach cyklu księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button