Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 8 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 8 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca na 8 listopada 2025 r.

W dniu 08.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 18 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ♊. Procent oświetlenia księżyca wynosi 89%. Wschód księżyca o 17:46 i zachód słońca o 12:33.

Chronologia dni księżycowych

  • 18 dzień księżycowy od 16:50 11.07.2025 do 17:46 11.08.2025
  • 19 dzień księżycowy od 17:46 11.08.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Bliźniętach ♊ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ (18:13 08.11.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 8 listopada 2025

Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ( ⚪)

Księżyc w Bliźniętach. Ogólny stan włosów pod wpływem tego znaku nie ulegnie zmianie. Dzisiejsze strzyżenie przyspieszy wzrost włosów, ale włosy staną się niesforne, to praktycznie nie wpłynie na jakość włosów, ale same włosy mogą zacząć się kręcić.

Dzisiejsza fryzura powinna być lekka, zwiewna, nie przeciążaj jej zbyt dużymi elementami dekoracyjnymi, lepiej z nich zrezygnować w ogóle.

Dzień nadaje się do kręcenia, w tym chemicznego, koloryzacji włosów, tonowania.

18 dzień księżycowy ( ⚪)

8 listopada 2025 o 12:00 — 18 dnia księżycowego. Dzisiejsza fryzura pomoże wzmocnić Twoją charyzmę, doda siły i zdrowia. Szczególnie wpłynie to na płuca. Dziś księżyc ubywa i jeśli chcesz zachować dłuższe włosy, powinieneś je obciąć.

Farbowanie to kolor, który miałeś w najbardziej udanym okresie swojego życia, okresie, do którego chciałbyś wrócić.

W fryzurze warto skupić się na grzywce, to przyciągnie energię wiatru.

Dziś jest ten dzień, w którym możesz zobaczyć lub poczuć, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Dziś warto zebrać wolę w pięść, wykonywać tylko wyważone i prawidłowe działania, nie ulegać emocjom, zwłaszcza tym negatywnym. Zadbaj o swoje włosy i postaraj się sprawić im przyjemność już dziś. I być może w niedalekiej przyszłości będziesz mile zaskoczony.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button