Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 20 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 20.10.2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 20 października 2025 r.

Dnia 20.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 29 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Waga ♎. Procent oświetlenia księżyca wynosi 1%. Wschód księżyca o 05:52 i zachód słońca o 16:37.

Chronologia dni księżycowych

  • 28 dzień księżycowy od 04:35 19.10.2025 do 05:52 20.10.2025
  • 29 dzień księżycowy od 05:52 20.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 20 października 2025

Księżyc w znaku zodiaku Waga ( ⚪)

Księżyc w Wadze. Ten znak nie zmieni ogólnego stanu twoich włosów. Po strzyżeniu włosy zaczynają rosnąć szybciej, ale stają się przewiewne i niesforne, mogą też zacząć się kręcić i utrudniać stylizację.

Zabiegi zdrowotne dla włosów przyniosą wiele korzyści. Preferuj lekkie maseczki i naturalne wywary ziołowe lub odwiedź profesjonalistę.

Nie zmieniaj radykalnie koloru włosów, efekt końcowy najprawdopodobniej nie spełni Twoich oczekiwań, to samo dotyczy drastycznie krótkich fryzur.

29 dzień księżycowy ( ⚪)

20 października 2025 o 12:00 — 29 dnia księżycowego. Dzisiejsze strzyżenie pozwoli ci nabrać wewnętrznej pewności siebie, stać się bardziej pewnym siebie. Krótka fryzura jest odpowiednia dla osób planujących radykalną zmianę stylu życia.

Farbowanie włosów może powodować problemy finansowe i komunikacyjne.

Warto w tym dniu pobawić się włosami, odwdzięczą Ci się za pozytywne nastawienie.

Dzisiaj pomyślisz o kwestiach praktycznych, opłacalności niektórych transakcji. Dziś poczujesz ochotę na rutynową codzienną pracę, okaże się ona szybko i płynnie. Obudzi się w Tobie entuzjazm i chęć wykonania wszystkich zaplanowanych zadań. Energia, która przez cały miesiąc nie była zbyt stabilna, w końcu się ustabilizuje, to takie podsumowanie mijającego miesiąca.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Pozbądź się tęsknoty, depresji, przykrych wspomnień. W tym dniu wszystkie negatywne fazy księżyca są odcięte i nie są bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button