Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów na 29 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 29.10.2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 29 października 2025 r.

Dnia 29.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Pierwsza kwadra (przychodzi 29.10.2025 o godzinie 19:22)" . To ósmy dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Wodnik ♒. Procent oświetlenia księżyca wynosi 47%. Wschód księżyca o 14:58 i zachód słońca o 22:21.

Chronologia dni księżycowych

  • 8 dzień księżycowy od 14:40 28.10.2025 do 14:58 29.10.2025
  • 9 dzień księżycowy od 14:58 29.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ (06:33 29.10.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 29 października 2025

( ⚪)

Księżyc w Wodniku. Wpływ znaku na jakość włosów jest w ogóle niezauważalny. Dziś jest dobry dzień na eksperymentalne i ekstrawaganckie fryzury i style.

Eksperymenty z nietypowym tonowaniem lub koloryzacją w jasnym, nietypowym dla Ciebie kolorze również zakończą się sukcesem.

Jeśli Twoim wyborem jest prosta, niczym nie wyróżniająca się fryzura bez skrętu, ten dzień nie jest najlepszy. Włosy mogą stać się niesforne i bez życia, trudne do ułożenia, fryzura szybko zacznie Ci przeszkadzać, istnieje też ryzyko, że włosy zaczną wypadać.

8 dzień księżycowy ( 🔴)

29 października 2025 o 12:00 — 8 dzień księżycowy. Ogólnie rzecz biorąc, jakikolwiek kardynalny wpływ na włosy dzisiaj nie jest korzystny. Aby nie przyciągać negatywności lub nieszczęścia, nie powinieneś dziś obcinać włosów. Farbowanie włosów również nie jest pożądane, może to narazić na szwank swoją godność.

Dzisiaj będziesz chciała być w centrum uwagi, dzielić się swoimi pomysłami i przemyśleniami z innymi. Warto uważnie monitorować swoje pragnienia, aby nie zrobić sobie krzywdy. Nadmierna aktywność może wywołać wobec ciebie negatywne uczucia.

Spróbuj wybrać odpowiednich widzów, życzliwych i bystrych ludzi. Jeśli masz publiczne wystąpienie przed nieznajomymi, postaraj się opanować emocje.

Pierwsza ćwiartka ( ⚪)

Księżyc jest w fazie pierwszej kwadry. Neutralny czas na strzyżenie i koloryzację włosów.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach. Często strzyżenie włosów w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości opartych na astronomicznych danych faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button