Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 9 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 9 października 2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 9 października 2025 r.

W dniu 09.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 18 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Byk ♉. Procent oświetlenia księżyca wynosi 93%. Wschód księżyca o 17:55 i zachód słońca o 10:25.

Chronologia dni księżycowych

  • 18 dzień księżycowy od 17:41 10.08.2025 do 17:55 10.09.2025
  • 19 dzień księżycowy od 17:55 10.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Byku ♉ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 9 października 2025

Księżyc w znaku Byka ( 🟢)

Księżyc w Byku. Ogólny stan włosów pod wpływem tego znaku znacznie się poprawi. Nie odkładaj zaplanowanego na dziś strzyżenia, nowa fryzura, oprócz nowych pozytywnych emocji, doda Twoim włosom siły i energii, ich wygląd radykalnie zmieni się na lepsze.

Aby uzyskać najlepszy efekt zabiegów wellness na włosy, nie trzeba odwiedzać salonu, domowa maska ​​z naturalnych składników będzie równie dobra, a może nawet lepsza.

Byk ma pozytywny wpływ na pracę z włosami: udane będzie malowanie siwych włosów, wzmacnianie włosów, rozjaśnianie, wyrywanie brwi.

18 dzień księżycowy ( ⚪)

9 października 2025 o 12:00 — 18 dnia księżycowego. Dzisiejsza fryzura pomoże wzmocnić Twoją charyzmę, doda siły i zdrowia. Szczególnie wpłynie to na płuca. Dziś księżyc ubywa i jeśli chcesz zachować dłuższe włosy, powinieneś je obciąć.

Farbowanie to kolor, który miałeś w najbardziej udanym okresie swojego życia, okresie, do którego chciałbyś wrócić.

W fryzurze warto skupić się na grzywce, to przyciągnie energię wiatru.

Dziś jest ten dzień, w którym możesz zobaczyć lub poczuć, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Dziś warto zebrać wolę w pięść, wykonywać tylko wyważone i prawidłowe działania, nie ulegać emocjom, zwłaszcza tym negatywnym. Zadbaj o swoje włosy i postaraj się sprawić im przyjemność już dziś. I być może w niedalekiej przyszłości będziesz mile zaskoczony.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to czwartek. Pomoże wzmocnić Twój autorytet, zwiększy poczucie własnej wartości i pewność siebie. , opiera się na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button