Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 10 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 10 września 2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 10 września 2025 r.

W dniu 09.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 18 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Baran ♈. Procent oświetlenia księżyca wynosi 91%. Wschód księżyca o 19:23 i zachód słońca o 09:35.

Chronologia dni księżycowych

  • 18 dzień księżycowy od 19:15 09.09.2025 do 19:23 09.10.2025
  • 19 dzień księżycowy od 19:23 09.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Baranie ♈ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Byku ♉ (23:00 09.10.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 10 września 2025

Księżyc w znaku Barana ( 🔴)

Księżyc w Baranie. Ogólny stan włosów nie zmieni się pod wpływem tego znaku. Strzyżenie należy odłożyć w czasie, może to niekorzystnie wpłynąć na stan włosów i ich wygląd, włosy mogą zacząć wypadać, końcówki będą się rozdwajać.

Farbowanie, ogólne zabiegi wzmacniające włosy, tonowanie zakończą się sukcesem. Masaż głowy przyniesie korzyści, ukrwienie cebulek włosów przyspieszy ich wzrost i poprawi ogólną kondycję.

Stylizację należy wykonywać kosmetykami zawierającymi kolagen lub wosk.

18 dzień księżycowy ( ⚪)

10 września 2025 o 12:00 — 18 dnia księżycowego. Dzisiejsza fryzura pomoże wzmocnić Twoją charyzmę, doda siły i zdrowia. Szczególnie wpłynie to na płuca. Dziś księżyc ubywa i jeśli chcesz zachować dłuższe włosy, powinieneś je obciąć.

Farbowanie to kolor, który miałeś w najbardziej udanym okresie swojego życia, okresie, do którego chciałbyś wrócić.

W fryzurze warto skupić się na grzywce, to przyciągnie energię wiatru.

Dziś jest ten dzień, w którym możesz zobaczyć lub poczuć, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Dziś warto zebrać wolę w pięść, wykonywać tylko wyważone i prawidłowe działania, nie ulegać emocjom, zwłaszcza tym negatywnym. Zadbaj o swoje włosy i postaraj się sprawić im przyjemność już dziś. I być może w niedalekiej przyszłości będziesz mile zaskoczony.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach. Często strzyżenie włosów w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości opartych na astronomicznych danych faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button