Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 20 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 20 września 2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 20 września 2025 r.

W dniu 20.09.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 28. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Panna ♍. Procent oświetlenia księżyca wynosi 2%. Wschód księżyca o 04:08 i zachód słońca o 18:12.

Chronologia dni księżycowych

  • 27 dzień księżycowy od 02:43 19.09.2025 do 04:08 20.09.2025
  • 28 dzień księżycowy od 04:08 20.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 20 września 2025

Księżyc w znaku zodiaku Panna ( 🟢)

Księżyc w Pannie. Ogólny wpływ tego znaku na stan włosów jest bardzo pozytywny. Włosy rosną szybciej. Układanie dłużej zachowa swój kształt. Trwała będzie udana, będzie trwała długo.

Koloryzacja będzie cudowna, nawet siwe włosy koloryzacja, tonowanie. Strzyżenie długo zachowa swój kształt i sprawi, że włosy nabiorą energii i siły, będą wyglądać lepiej, końcówki nie będą się dłużej rozdwajać.

Procedury zdrowotne zakończą się sukcesem, włosy zostaną wzmocnione, poprawi się ich struktura, przyspieszy wzrost, zauważalnie zmniejszy się wypadanie włosów.

28 dzień księżycowy ( 🔴)

20 września 2025 o 12:00 — 28 dnia księżycowego. Strzyżenie włosów 28 dnia księżycowego może wpłynąć na oczekiwaną długość życia i aktywność fizyczną.

Dla ustabilizowania sytuacji w społeczeństwie odpowiednia będzie niewielka zmiana koloru włosów.

Dzisiejsza fryzura powinna być prosta i bezpretensjonalna, to przyciągnie naturalną energię.

Dzisiejszy dzień pozwoli Ci odnaleźć wewnętrzną harmonię i równowagę duchową, równowagę emocjonalną. Pytania, które dręczą Cię od miesiąca, dziś mogą znaleźć odpowiedzi. Dziś zobaczysz owoce swoich działań popełnionych w ciągu ostatnich dni. Dziś jest dzień optymistycznych prognoz, będziecie jasno wiedzieć czego chcecie.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button