Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 22 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 22.09.2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 22 września 2025 r.

W dniu 22.09.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To drugi dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Waga ♎. Procent oświetlenia księżyca wynosi 0%. Wschód księżyca o 06:48 i zachód słońca o 18:21.

Chronologia dni księżycowych

  • 1 dzień księżycowy od 22:55 21.09.2025 do 06:48 22.09.2025
  • 2 dzień księżycowy od 06:48 22.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Pannie ♍ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ (00:40 22.09.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 22 września 2025

Księżyc w znaku zodiaku Waga ( ⚪)

Księżyc w Wadze. Ten znak nie zmieni ogólnego stanu twoich włosów. Po strzyżeniu włosy zaczynają rosnąć szybciej, ale stają się przewiewne i niesforne, mogą też zacząć się kręcić i utrudniać stylizację.

Zabiegi zdrowotne dla włosów przyniosą wiele korzyści. Preferuj lekkie maseczki i naturalne wywary ziołowe lub odwiedź profesjonalistę.

Nie zmieniaj radykalnie koloru włosów, efekt końcowy najprawdopodobniej nie spełni Twoich oczekiwań, to samo dotyczy drastycznie krótkich fryzur.

2 dzień księżycowy ( 🟢)

22 września 2025 o 12:00 — 2 dzień księżycowy. Strzyżenie w fazie rosnącego księżyca nie tylko przyspieszy wzrost włosów, ale także poprawi przepływ energii zdrowotnej. Pozwoli ci to zaktualizować stan wszystkich narządów w twoim ciele.

Warto farbować włosy naturalnymi barwnikami, to właśnie takie farbowanie przyniesie Ci energię zarobku pieniężnego.

Dziś możesz poeksperymentować z kształtem, kolorem i długością swoich włosów, to przyniesie Ci nową siłę, inspirację. Zaczniesz generować nowe pomysły, dziś odkryjesz w sobie chęć do pracy i zarabiania pieniędzy.

Dzisiaj na pierwszy plan wysuwają się kwestie materialne i kwestie Twojego zdrowia. Jeśli odpowiednio zaplanujesz dzisiejszy dzień, jest szansa na zwiększenie jego wpływu na Ciebie. W związku z aktywnością tego dnia zmęczenie ogarnie Cię wcześnie, powinieneś wcześnie kłaść się spać, to sen pomoże Ci odzyskać siły.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiły swoją kondycję i wzmocniły cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Pozbądź się tęsknoty, depresji, przykrych wspomnień. W tym dniu wszystkie negatywne fazy księżyca są odcięte i nie są bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja