Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 29 września 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 29 września 2025 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na wrzesień 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 29 września 2025 r.

W dniu 29.09.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To ósmy dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Strzelec ♐. Procent oświetlenia księżyca wynosi 44%. Wschód księżyca o 15:34 i zachód słońca o 20:41.

Chronologia dni księżycowych

  • 8 dzień księżycowy od 14:37 28.09.2025 do 15:34 29.09.2025
  • 9 dzień księżycowy od 15:34 29.09.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Strzelcu ♐ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ (12:37 29.09.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 29 września 2025

Księżyc w znaku Strzelca ( 🔴)

Księżyc w Strzelcu. Wpływa równie niejednoznacznie jak Księżyc w Skorpionie. Jeśli chcesz zachować nową fryzurę przez długi czas, lepiej nie ścinać włosów dzisiaj. Włosy po strzyżeniu bardzo szybko odrosną i będą niesforne.

Utrzymanie stylizacji w pierwotnej formie będzie bardzo trudne, a włosy trudno będzie się jej poddać. Trwała ondulacja nie potrwa długo.

Farbowanie włosów również może nie spełniać oczekiwań, najprawdopodobniej kolor nie utrzyma się długo i szybko wyblaknie. Jeśli nadal decydujesz się na strzyżenie, wybierz energicznego, młodego fryzjera i sam przyjedź w dobrym humorze.

8 dzień księżycowy ( 🔴)

29 września 2025 o 12:00 — 8 dnia księżycowego. Ogólnie rzecz biorąc, jakikolwiek kardynalny wpływ na włosy dzisiaj nie jest korzystny. Aby nie przyciągać negatywności lub nieszczęścia, nie powinieneś dziś obcinać włosów. Farbowanie włosów również nie jest pożądane, może to narazić na szwank swoją godność.

Dzisiaj będziesz chciała być w centrum uwagi, dzielić się swoimi pomysłami i przemyśleniami z innymi. Warto uważnie monitorować swoje pragnienia, aby nie zrobić sobie krzywdy. Nadmierna aktywność może wywołać wobec ciebie negatywne uczucia.

Spróbuj wybrać odpowiednich widzów, życzliwych i bystrych ludzi. Jeśli masz publiczne wystąpienie przed nieznajomymi, postaraj się opanować emocje.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiły swoją kondycję i wzmocniły cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Pozbądź się tęsknoty, depresji, przykrych wspomnień. W tym dniu wszystkie negatywne fazy księżyca są odcięte i nie są bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button