Faza księżyca 08.08.2023. Dzień księżycowy 8 sierpnia 2023 r. W kalendarzu księżycowym

Disclaimer

Faza księżyca 8 sierpnia 2023 r. Jaką fazę księżyca, dzień księżycowy, widoczność, wschód i zachód księżyca, księżyc w znaku zodiaku, przybywający lub malejący księżyc możesz zobaczyć na tej stronie. Oprócz charakterystyki dnia księżycowego, korzystnego okresu i zaleceń na 8 sierpnia 2023 r. Fazy ​​księżyca dla całego miesiąca są przedstawione wA także dzień księżycowy 08.08.2023 lub inną datę.kalendarz księżycowy na sierpień 2023

Charakterystyka Księżyca w dniu 8 sierpnia 2023 r.

W dniu 08.08.2023 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie "Trzeciej Kwarty (08.08.2023 o godzinie 13:30)" . Jest to 22. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Byk ♉. Procent oświetlenia księżyca wynosi 51%. Wschód księżyca o 22:24 i zachód słońca o 14:10.

Chronologia dni księżycowych

  • 22 dzień księżycowy od 22:13 08.07.2023 do 22:24 08.08.2023
  • 23 dzień księżycowy od 22:24 08.08.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Byku ♉ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca 8 sierpnia 2023

Księżyc w znaku Byka ( 🟢)

Księżyc w Byku. Byk jest oznaką stabilności materialnej, wytrwałości i pracowitości, więc jest to najkorzystniejszy czas na przeprowadzanie różnorodnych transakcji i transakcji finansowych. Inwestowanie w papiery wartościowe z pewnością przyniesie dochód. Dobrze prosperują też biznesy związane z nieruchomościami i wszelkimi innymi sprawami majątkowymi, w tym operacjami z wartościami artystycznymi.

Co prawda w tym okresie następuje pewien wzrost zdolności umysłowych, ale z drugiej strony wzrasta inercja i skłonność do lenistwa. Jest ochota na wygodę i przytulność, chcę iść do teatru lub kina, odpocząć i zjeść pyszny obiad w restauracji.

22 dzień księżycowy ( 🟢)

8 sierpnia 2023 o 12:00 — 22 dzień księżycowy. Dzień jest dobry do zrozumienia życiowego doświadczenia i budowania na tej podstawie racjonalnych planów na przyszłość. Komunikacja z partnerami i współpracownikami będzie pozytywna.

Trzecia ćwiartka ( 🟢)

Księżyc jest w fazie trzeciej kwadry. Idealny czas na dokończenie pracy rozpoczętej podczas wschodzącego księżyca. Operacje chirurgiczne mają najkorzystniejszy wynik. Wszelkie rany goją się tak szybko, jak to możliwe i bez powikłań. Czas sprzyja sadzeniu warzyw "pod ziemią" .

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to wtorek. Ten dzień jest pod patronatem Marsa, więc jest pełen energii. Powodzenia czeka na ludzi silnych, o silnej woli, w których energia buzuje pełną parą.

Jeśli rozwiniesz w tym dniu energiczną aktywność, czeka Cię sukces. Jednak we wtorek może być trudno się skoncentrować, wybrać właściwy sposób rozwiązania problemu. Ale jeśli wszystko przemyślałeś z góry, śmiało, bez cienia wątpliwości!

To dobry dzień na aktywność fizyczną (sportowcy i letnicy powinni to wziąć pod uwagę). Energia, którą wydałeś, zostanie łatwo i szybko przywrócona. Dla tych, którzy w tym dniu zajmują się wyłącznie pracą umysłową, przydatne jest połączenie ćwiczeń intelektualnych z ćwiczeniami.na naszej stronie ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych na temat faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja