Faza księżyca 13.02.2023. Dzień księżycowy 13 lutego 2023 r. W kalendarzu księżycowym

Disclaimer

Faza księżyca 13 lutego 2023 r. Jaką fazę księżyca, dzień księżycowy, widoczność, wschód i zachód księżyca, księżyc w znaku zodiaku, przybywający lub malejący księżyc możesz zobaczyć na tej stronie. Oprócz charakterystyki dnia księżycowego, korzystnego okresu i zaleceń na 13 lutego 2023 r. Fazy ​​księżyca dla całego miesiąca są przedstawione wA także dzień księżycowy 13.02.2023 lub inną datę.kalendarz księżycowy na luty 2023

Charakterystyka Księżyca w dniu 13 lutego 2023 r.

W dniu 13.02.2023 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Trzeciej Kwadry (przychodzi 13.02.2023 o godzinie 19:03)" . To 23. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Skorpion ♏. Procent oświetlenia księżyca wynosi 53%. Wschód księżyca o 01:35 i zachód słońca o 10:05.

Chronologia dni księżycowych

  • 22 dzień księżycowy od 00:10 12.02.2023 do 01:35 13.02.2023
  • 23 dzień księżycowy od 01:35 13.02.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Skorpionie ♏ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca 13 lutego 2023

Księżyc w znaku Skorpiona ( 🟢)

Księżyc w Skorpionie. Nadszedł czas na podjęcie najważniejszych decyzji. Poprawiona aktywność umysłowa, zwiększona zdolność koncentracji na istocie problemu i wysoki poziom samokrytycyzmu to najlepszy sposób na oddzielenie tego, co naprawdę ważne, od tego, co powierzchowne i nieistotne.

Możesz odważnie podejmować nowe przedsięwzięcia, opracowywać biznesplany dla nowych projektów i zaciągać wszelkiego rodzaju zobowiązania, które będą wykonalne.

23 dzień księżycowy ( 🔴)

13 lutego 2023 o 12:00 — 23 dnia księżycowego. Dość kontrowersyjny okres. Przypuszczalnie związane z zastraszaniem, prześladowaniem, prześladowaniem. Możliwa jest zazdrość i zazdrość ze strony partnerów. Lepiej być ostrożnym i nie rozpoczynać nowych spraw.

Trzecia ćwiartka ( 🟢)

Księżyc jest w fazie trzeciej kwadry. Idealny czas na dokończenie pracy rozpoczętej podczas wschodzącego księżyca. Operacje chirurgiczne mają najkorzystniejszy wynik. Wszelkie rany goją się tak szybko, jak to możliwe i bez powikłań. Czas sprzyja sadzeniu warzyw "pod ziemią" .

Wpływ dnia tygodnia ( ⚪)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Tym dniem rządzi „nocne Słońce” – Księżyc. Wcale nie nazywa się to ciężkim dniem, ponieważ następuje zaraz po wolnym weekendzie. W tym dniu jesteśmy przytłoczeni emocjami. Dlatego sukcesy przeplatają się z porażkami, sukcesy z porażkami. Wszystko staje się niewiarygodne, względne.Do tego stopnia, że ​​prawdziwi przyjaciele mogą cię zawieść, a wrogowie mogą pomóc.

W poniedziałek astrologowie radzą polegać we wszystkim wyłącznie na intuicji, gdyż argumenty rozsądku w tym dniu nie działają. Umowy biznesowe zawarte tego dnia, podobnie jak szczere zwycięstwa, jutro mogą zamienić się w chwiejną niepewność.

Jednak wszystkie poniedziałkowe pułapki i przeszkody mogą ominąć ci, którzy „czują sercem”, co trzeba zrobić. Ci, którzy ufają swojej intuicji, z reguły odnoszą sukces w tym dniu.

A ci, którzy odkładają jakieś ważne sprawy na poniedziałek, są zmuszeni wszystko przerobić na później, bo umysł nie ma władzy nad poniedziałkiem.

Informacje na naszej stronie internetowej mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja