Faza księżyca 20.11.2023. Dzień księżycowy 20 listopada 2023 roku w kalendarzu księżycowym

Disclaimer

Faza księżyca 20 listopada 2023 r. Jaką fazę księżyca, dzień księżycowy, widoczność, wschód i zachód księżyca, księżyc w znaku zodiaku, przybywający lub malejący księżyc możesz zobaczyć na tej stronie. Oprócz charakterystyki dnia księżycowego, korzystnego okresu i zaleceń na 20 listopada 2023 r. Fazy ​​księżyca dla całego miesiąca są przedstawione wA także dzień księżycowy 20.11.2023 lub w dowolnym innym dniu.listopadowy kalendarz księżycowy 2023

Charakterystyka Księżyca na 20 listopada 2023

Dnia 20.11.2023 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Pierwsza kwadra (nadejdzie 20.11.2023 o 13:51)" . To siódmy dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Wodnik ♒. Procent oświetlenia księżyca wynosi 49%. Wschód księżyca o 14:21 i zachód słońca o 23:33.

Chronologia dni księżycowych

  • 7 dzień księżycowy od 14:09 19.11.2023 do 14:21 20.11.2023
  • 8 dzień księżycowy od 14:21 20.11.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ (17:28 20.11.2023)

Wpływ księżyca 20 listopada 2023

( 🟢)

Księżyc w Wodniku. Lepiej w tym czasie nie przeszkadzać najwyższemu kierownictwu czy agencjom rządowym, ale organizować, przeprowadzać wszelkiego rodzaju spotkania, konferencje lub w nich uczestniczyć.

Ten czas jest idealny na każdą aktywność umysłową i twórczą. Warto angażować się w samokształcenie i zdobywanie nowej wiedzy, studiowanie i wdrażanie nowych technologii. Wszystko idzie dobrze z nieruchomościami, działalnością społeczną i polityczną.

7 dzień księżycowy (🟢)

20 listopada 2023 o 12:00 — 7 dzień księżycowy. Biorąc pod uwagę wysoki poziom samoorganizacji, uważności i odpowiedzialnego podejścia do wypowiadanych słów, okres ten będzie bardzo owocny dla działalności biznesowej.

Idee, które zrodziły się dzień wcześniej, mogą otrzymać znaczące wsparcie od innych osób – bliskich krewnych lub nowo nabytych znajomych.

Pierwszy kwartał ( 🟢)

Księżyc jest w fazie pierwszej kwadry. Najkorzystniejszy czas na wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Każdy biznes, którego realizacja rozpoczyna się wraz ze wzrostem księżyca, nabiera dodatkowego rozmachu i energii do swojego rozwoju.

Z medycznego punktu widzenia wpływ wzrostu dysku księżycowego jest nieco negatywny, ponieważ tempo gojenia uszkodzonych tkanek spowalnia, co może prowadzić do pewnych komplikacji.

Wpływ dnia tygodnia ( ⚪)

Dzień tygodnia to poniedziałek.Tym dniem rządzi „nocne Słońce” – Księżyc. Wcale nie nazywa się to ciężkim dniem, ponieważ następuje zaraz po wolnym weekendzie. W tym dniu jesteśmy przytłoczeni emocjami. Dlatego sukcesy przeplatają się z porażkami, sukcesy z porażkami. Wszystko staje się niewiarygodne, względne. Do tego stopnia, że ​​prawdziwi przyjaciele mogą cię zawieść, a wrogowie mogą pomóc.

W poniedziałek astrologowie radzą polegać we wszystkim wyłącznie na intuicji, gdyż argumenty rozsądku w tym dniu nie działają. Umowy biznesowe zawarte tego dnia, podobnie jak szczere zwycięstwa, jutro mogą zamienić się w chwiejną niepewność.

Jednak wszystkie poniedziałkowe pułapki i przeszkody mogą ominąć ci, którzy „czują sercem”, co trzeba zrobić. Ci, którzy ufają swojej intuicji, z reguły odnoszą sukces w tym dniu.

A ci, którzy odkładają jakieś ważne sprawy na poniedziałek, są zmuszeni wszystko przerobić na później, bo umysł nie ma władzy nad poniedziałkiem.

Informacje na naszej stronie internetowej mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja