Faza księżyca 11.05.2023. Dzień księżycowy 5 listopada 2023 r. W kalendarzu księżycowym

Disclaimer

Faza księżyca 5 listopada 2023 r. Jaką fazę księżyca, dzień księżycowy, widoczność, wschód i zachód księżyca, księżyc w znaku zodiaku, przybywający lub malejący księżyc możesz zobaczyć na tej stronie. Oprócz charakterystyki dnia księżycowego, korzystnego okresu i zaleceń na 5 listopada 2023 r. Fazy ​​księżyca dla całego miesiąca podane są wA także dzień księżycowy 11.05.2023 lub inną datę.listopadowy kalendarz księżycowy 2023

Charakterystyka Księżyca na 5 listopada 2023

Dnia 05.11.2023 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Trzeciej Kwadry (przychodzi 05.11.2023 o 11:39)" . Jest to 22. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 50%. Wschód księżyca o 22:50 i zachód słońca o 15:05.

Chronologia dni księżycowych

  • 22 dzień księżycowy od 21:30 11.04.2023 do 22:50 11.05.2023
  • 23 dzień księżycowy od 22:50 11.05.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca 5 listopada 2023

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Księżyc w Lwie sprzyja wszelkim energicznym i efektywnym przedsięwzięciom: od organizacji imprez sportowych czy kulturalnych po imprezę firmową mającą na celu budowanie zespołu w celu owocnej współpracy.

Wielu ludzi pociąga życie towarzyskie i dobra zabawa. W dzisiejszych czasach prawie wszystkie placówki rozrywkowe uzyskują stabilne dochody.Dotyczy to zwłaszcza kasyn, zakładów bukmacherskich i automatów do gry, ponieważ księżyc w Lwie przynosi skłonność do przygód i zwiększa pochopne ryzyko.

Z tego samego powodu warto odłożyć wszystkie poważne sprawy finansowe związane z dużymi środkami. Aby uniknąć strat, nie należy dokonywać transakcji nieruchomościami, udziałami i podpisywać poważnych umów. Większość ludzi tego dnia wykazuje skłonność do zarozumiałości i bardziej niż kiedykolwiek skłonność do pochlebstw jest zaostrzona.

22 dzień księżycowy ( 🟢)

5 listopada 2023 o 12:00 — 22 dzień księżycowy. Dzień jest dobry do zrozumienia życiowego doświadczenia i budowania na tej podstawie racjonalnych planów na przyszłość. Komunikacja z partnerami i współpracownikami będzie pozytywna.

Trzecia ćwiartka ( 🟢)

Księżyc jest w fazie trzeciej kwadry. Idealny czas na dokończenie pracy rozpoczętej podczas wschodzącego księżyca. Operacje chirurgiczne mają najkorzystniejszy wynik. Wszelkie rany goją się tak szybko, jak to możliwe i bez powikłań. Czas sprzyja sadzeniu warzyw "pod ziemią" .

Wpływ dnia tygodnia ( ⚪)

Dzień tygodnia to niedziela. Ten dzień idzie pod słońce, ponieważ jest przesiąknięty swoją radosną, ożywczą energią i daje ludziom dobrą moc.

Niedziela od dawna zarezerwowana jest na odpoczynek, na pracę nie ciała, ale ducha. A ludzie chętnie się ze sobą komunikują, spotykają, by spędzać czas na rozmowach, grach, przyjemnościach. To dzień niedzielnych uroczystości, odwiedzin na wezwanie duszy, która prostuje się po tygodniu trudów i pracy, obmyta przyjaznym uczestnictwem i jednością. Niedziela jest do lekkiej pracy, a nie do ciężkiej pracy.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja