Faza księżyca 23.12.2024. Dzień księżycowy 23 grudnia 2024 roku w kalendarzu księżycowym

Disclaimer

Faza księżyca 23 grudnia 2024 r. Jaką fazę księżyca, dzień księżycowy, widoczność, wschód i zachód księżyca, księżyc w znaku zodiaku, przybywający lub malejący księżyc możesz zobaczyć na tej stronie. Oprócz charakterystyki dnia księżycowego, korzystnego okresu i zaleceń na 23 grudnia 2024 r. Fazy ​​​​księżyca dla całego miesiąca są przedstawione wA także dzień księżycowy 23.12.2024 lub w dowolnym innym dniu.kalendarz księżycowy na grudzień 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 23 grudnia 2024 r.

Dnia 23.12.2024 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Trzeciej Kwadry (przychodzi 23.12.2024 o 01:20)" . To 23. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Waga ♎. Procent oświetlenia księżyca wynosi 46%. Wschód księżyca o 00:28 i zachód słońca o 12:26.

Chronologia dni księżycowych

  • 22 dzień księżycowy od 23:13 21.12.2024 do 00:28 23.12.2024
  • 23 dzień księżycowy od 00:28 23.12.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca 23 grudnia 2024

Księżyc w znaku zodiaku Waga ( ⚪)

Księżyc w Wadze. Dobry czas na relaks po ciężkiej pracy ze względu na księżycową Pannę. Najlepiej nie zaczynać czegoś nowego i globalnego, ale szybko dokończyć to, co było wcześniej rozpoczęte i zaplanowane.

Dobry i całkiem owocny okres współpracy biznesowej opartej na wzajemnym zrozumieniu i braku nieporozumień. Minusem jest rosnąca trudność w podejmowaniu decyzji.

Możesz długo wahać się między wszystkimi za i przeciw, szukać zarówno zalet, jak i wad, przemyśleć, ale nigdy nie dojść do ostatecznej oceny. Dlatego podjęcie odpowiedzialnych decyzji najlepiej odłożyć na inny, bardziej sprzyjający temu czas.

23 dzień księżycowy ( 🔴)

23 grudnia 2024 o 12:00 — 23 dzień księżycowy. Dość kontrowersyjny okres. Przypuszczalnie związane z zastraszaniem, prześladowaniem, prześladowaniem. Możliwa jest zazdrość i zazdrość ze strony partnerów. Lepiej być ostrożnym i nie rozpoczynać nowych spraw.

Trzecia ćwiartka ( 🟢)

Księżyc jest w fazie trzeciej kwadry. Idealny czas na dokończenie pracy rozpoczętej podczas wschodzącego księżyca. Operacje chirurgiczne mają najkorzystniejszy wynik. Wszelkie rany goją się tak szybko, jak to możliwe i bez powikłań. Czas sprzyja sadzeniu warzyw "pod ziemią" .

Wpływ dnia tygodnia ( ⚪)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Tym dniem rządzi „nocne Słońce” – Księżyc. Wcale nie nazywa się to ciężkim dniem, ponieważ następuje zaraz po wolnym weekendzie. W tym dniu jesteśmy przytłoczeni emocjami. Dlatego sukcesy przeplatają się z porażkami, sukcesy z porażkami. Wszystko staje się niewiarygodne, względne. Do tego stopnia, że ​​prawdziwi przyjaciele mogą cię zawieść, a wrogowie mogą pomóc.

W poniedziałek astrologowie radzą polegać we wszystkim wyłącznie na intuicji, gdyż argumenty rozsądku w tym dniu nie działają. Umowy biznesowe zawarte tego dnia, podobnie jak szczere zwycięstwa, jutro mogą zamienić się w chwiejną niepewność.

Jednak wszystkie poniedziałkowe pułapki i przeszkody mogą ominąć ci, którzy „czują sercem”, co trzeba zrobić. Ci, którzy ufają swojej intuicji, z reguły odnoszą sukces w tym dniu.

A ci, którzy odkładają jakieś ważne sprawy na poniedziałek, są zmuszeni do zrobienia wszystkiego na później, bo umysł nie ma władzy nad poniedziałkiem.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja