Ślub 16 kwietnia 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 16 kwietnia 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie.Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzksiężycowy kalendarz ślubów na kwiecień 2024

Charakterystyka Księżyca 16 kwietnia 2024

W dniu 16.04.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To dziewiąty dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 56%. Wschód księżyca o 10:26 i zachód słońca o 03:57.

Chronologia dni księżycowych

  • 8 dzień księżycowy od 09:05 15.04.2024 do 10:26 16.04.2024
  • 9 dzień księżycowy od 10:26 16.04.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ (05:32 16.04.2024)

Wpływ księżyca na ślub 16 kwietnia 2024

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Jeśli idealną rodziną jest dla ciebie rodzina kreatywna, to zawrzyj sojusz, gdy Księżyc podlega wpływowi ognistego znaku Lwa. W takich rodzinach zachowana jest szczerość i pasja miesiąca miodowego, małżonkowie będą się zachwycać słodkimi niespodziankami i prezentami przez całe wspólne życie.

Twój dom zawsze będzie pełen gości, bo każdemu będzie ciepło i przytulnie. Twój dom może stać się „rodzinnym gniazdem”, w którym rodzice i dzieci będą szanowani, zapanuje harmonia i wzajemne zrozumienie.

9 księżycowy dzień ( 🔴)

16 kwietnia 2024 o 12:00 — 9 dnia księżycowego. Aby uniknąć rozczarowania swoim partnerem i ogólnie w życiu, staraj się nie brać ślubu w tym dniu.

Wszystkie zaplanowane na ten dzień uroczystości zakończą się niezgodą i skandalami z najbliższymi. Rodziny powstałe w tym dniu są dosłownie skazane na niepowodzenie z powodu ciągłych konfliktów i skandali.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Druga faza przybywającego księżyca jest całkiem odpowiednia dla małżeństwa i jest bardzo korzystna, choć trochę niejednoznaczna.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to wtorek. Jeden z tych dni, kiedy małżeństwo nie jest tego warte.Drugi dzień tygodnia znajduje się pod patronatem Marsa – planety symbolizującej wojowniczość. Zalegalizowane w tym dniu związki rodzinne skazane są na ciągłe konflikty i kłótnie, które oczywiście nie doprowadzą do niczego dobrego.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i są nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja