Ślub 25 maja 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 25 maja 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie. Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzmajowy kalendarz ślubów księżycowych 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 25 maja 2024 r.

W dniu 25.05.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 17 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Strzelec ♐. Procent oświetlenia księżyca wynosi 96%. Wschód księżyca o 23:58 i zachód słońca o 04:16.

Chronologia dni księżycowych

  • 17 dzień księżycowy od 22:50 24.05.2024 do 23:58 25.05.2024
  • 18 dzień księżycowy od 23:58 25.05.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Strzelcu ♐ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ (18:35 25.05.2024)

Wpływ Księżyca na ślub 25 maja 2024

Księżyc w znaku Strzelca ( 🟢)

Księżyc w Strzelcu. Podstawą silnego i trwałego związku, zawartego w okresie wpływu na Księżyc Strzelca, jak we wszystkich innych małżeństwach, będzie zaufanie.

Dzięki temu, że będziecie sobie całkowicie ufać, będziecie mogli stale się doskonalić, poszerzać swoje horyzonty i zainteresowania. Małżeństwo będzie się umacniać z każdym rokiem, ponieważ będziecie się wzajemnie rozwijać i uczyć czegoś nowego.

W takim związku jest miejsce na prawie wszystko: religię, edukację, sport, filozofię, podróże. Przez całe życie będziesz gromadzić przyjemne wspomnienia. Staniecie się najlepszymi przyjaciółmi, szczęśliwymi ludźmi.

17 dzień księżycowy (🟢)

25 maja 2024 o 12:00 — 17 dnia księżycowego. Wszystkie ważne wydarzenia zaplanowane na ten dzień zakończą się sukcesem. Dla związku małżeńskiego okres jest więcej niż odpowiedni.

Życie rodzinne będzie szczęśliwe i nie przyćmione codziennymi problemami, dzieci urodzone w tym związku będą tylko zadowolić rodziców.

Jeśli w pełni ufasz swojemu partnerowi, a on ufa tobie, małżeństwo będzie silne i długie.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Trzecia faza księżyca nie jest najlepszym czasem na ślub. Energia zaczyna słabnąć, a ślub może wydawać Ci się marnotrawstwem i zbędnością, co może zrujnować Twoje relacje z partnerem.Cicha i skromna rejestracja wystarczy na ten okres.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dniem tygodnia jest sobota. To nie jest najlepszy dzień na rejestrację małżeństwa. Wpływ Saturna w tym dniu może przynieść okrucieństwo w stosunkach małżonków. Najprawdopodobniej relacje między małżonkami będą napięte, a nawet istnieje możliwość wrogości i nienawiści. Jednak ten dzień jest idealny na małżeństwo z rozsądku.

astronomiczne dane faz księżyca i nie jest to bezpośrednie wezwanie do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button