Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 3 grudnia 2023: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 3 grudnia 2023 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na grudzień 2023

Charakterystyka Księżyca 3 grudnia 2023 r.

W dniu 12.03.2023 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 20. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 67%. Wschód księżyca o 21:50 i zachód słońca o 13:22.

Chronologia dni księżycowych

  • 20 dzień księżycowy od 20:30 12.02.2023 do 21:50 12.03.2023
  • 21 dzień księżycowy od 21:50 12.03.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 3 grudnia 2023

Księżyc w znaku Lwa ( 🟢)

Księżyc w Lwie. Pod jego wpływem włosy stają się grubsze. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiaj jest świetny dzień na wizytę u mistrza fryzjerskiego. Prawie wszystkie zabiegi na włosach, strzyżenie, stylizacja, koloryzacja, tonowanie, rozjaśnianie zakończą się sukcesem.

Jeśli dzisiaj planowałaś małą trwałą, to lepiej ją przełożyć, włosy dzisiaj są bardzo kręcone, a sama trwała ondulacja bardzo trwała, więc efekt może Cię nie zadowolić.

Jeśli chcesz pozbyć się pecha i przyciągnąć pozytywną energię, powinieneś obciąć włosy już dziś.

20 dzień księżycowy ( ⚪)

3 grudnia 2023 o godzinie 12:00 — 20 dnia księżycowego. Jeśli chcesz poprawić tło emocjonalne i nastrój – nowa fryzura jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Aby nie psuć sobie pozytywnego nastroju, farbowanie włosów należy odłożyć w czasie.

Spróbuj czesać włosy w kierunku punktów kardynalnych, to da Ci energię natury, jej siłę.

Dzisiejszy dzień może przynieść nowe marzenia i nadzieje, jeśli energia kosmosu zostanie odpowiednio zagospodarowana. Spróbuj spędzić dzień na introspekcji, czytaniu duchowych książek, medytacji.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z twoim osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe.Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button