Ślub 3 grudnia 2023 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 3 grudnia 2023 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie.Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzksiężycowy kalendarz ślubów na grudzień 2023

Charakterystyka Księżyca 3 grudnia 2023 r.

W dniu 12.03.2023 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 20. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 67%. Wschód księżyca o 21:50 i zachód słońca o 13:22.

Chronologia dni księżycowych

  • 20 dzień księżycowy od 20:30 12.02.2023 do 21:50 12.03.2023
  • 21 dzień księżycowy od 21:50 12.03.2023 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na ślub 3 grudnia 2023

Księżyc w znaku Lwa ( ⚪)

Księżyc w Lwie. Jeśli idealną rodziną jest dla ciebie rodzina kreatywna, to zawrzyj sojusz, gdy Księżyc podlega wpływowi ognistego znaku Lwa. W takich rodzinach zachowana jest szczerość i pasja miesiąca miodowego, małżonkowie będą się zachwycać słodkimi niespodziankami i prezentami przez całe wspólne życie.

Twój dom zawsze będzie pełen gości, bo każdemu będzie ciepło i przytulnie. Twój dom może stać się „rodzinnym gniazdem”, w którym rodzice i dzieci będą szanowani, zapanuje harmonia i wzajemne zrozumienie.

20 dzień księżycowy ( ⚪)

3 grudnia 2023 o godzinie 12:00 — 20 dnia księżycowego. Dobry dzień na małżeństwo między partnerami praktykującymi nauki duchowe, zdeterminowanymi i pewnymi siebie i swojego partnera.

Małżeństwa zawarte dzisiaj omijają zazdrość i problemy finansowe. Osoby zorientowane społecznie nie powinny zawierać małżeństw w tym dniu.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Trzecia faza księżyca nie jest najlepszym czasem na ślub. Energia zaczyna słabnąć, a ślub może wydawać Ci się marnotrawstwem i zbędnością, co może zrujnować Twoje relacje z partnerem. Na ten okres odpowiednia jest cicha i skromna rejestracja.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to niedziela. Świetny dzień na ślub. Wpływ Słońca korzystnie wpływa na relacje między przyszłymi małżonkami. To Słońce zapewni małżonkom ciepły i świąteczny związek, pełne zrozumienie i wzajemną troskę o siebie.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych na temat faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button