Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 3 kwietnia 2024: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 3 kwietnia 2024 wg księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na kwiecień 2024

Charakterystyka Księżyca 3 kwietnia 2024

W dniu 04.03.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 24 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ♑. Procent oświetlenia księżyca wynosi 37%. Wschód księżyca o 04:42 i zachód słońca o 10:55.

Chronologia dni księżycowych

  • 23 dzień księżycowy od 04.02.2024 04:07 do 04.03.2024 04:42
  • 24 dzień księżycowy od 04:42 04.03.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ (12:11 03.04.2024)

Wpływ księżyca na fryzurę 3 kwietnia 2024

Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ( 🟢)

Księżyc w Koziorożcu. Ogólny wpływ Księżyca na stan włosów w tym okresie jest niezwykle pozytywny. Strzyżenie doda włosom siły i zdrowia. Po nim włosy mniej się rozdwajają, stają się grubsze i mocniejsze, wypadanie włosów zostanie znacznie ograniczone.

Koloryzacja i tonowanie odniesie sukces, zwłaszcza farbowanie siwych włosów, można nawet poeksperymentować z kolorem. Dobry okres na trwałą ondulację, nie zaszkodzi włosom.

Lepiej wybrać spokojną, nie pretensjonalną fryzurę, staraj się nie przesadzać z dodatkami.

24 dzień księżycowy ( ⚪)

3 kwietnia 2024 o 12:00 — 24 dnia księżycowego. Jeszcze dziś nowa fryzura doda Ci ogromnej ilości energii. Obetnij włosy, jeśli chcesz zachować nową fryzurę przez długi czas.

Jeśli szukasz nowej pracy lub chcesz zaimponować swojemu szefowi, powinieneś ufarbować włosy naturalnymi barwnikami w ciemnym odcieniu.

Objętość loków w Twojej stylizacji przyciągnie pozytywną energię.

Dzisiaj możesz pogrążyć się w smutku i tęsknocie, pogrążyć się w zwątpieniu i duchowej nierównowadze. Poczujesz się samotny i niezrozumiany, mogą pojawić się nieuzasadnione lęki i uczucie rozpaczy. Spędź dzień sam, spróbuj odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach. Często strzyżenie włosów w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości opartych na astronomicznych danych faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button