Ślub 3 kwietnia 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 3 kwietnia 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie.Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzksiężycowy kalendarz ślubów na kwiecień 2024

Charakterystyka Księżyca 3 kwietnia 2024

W dniu 04.03.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 24 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ♑. Procent oświetlenia księżyca wynosi 37%. Wschód księżyca o 04:42 i zachód słońca o 10:55.

Chronologia dni księżycowych

  • 23 dzień księżycowy od 04.02.2024 04:07 do 04.03.2024 04:42
  • 24 dzień księżycowy od 04:42 04.03.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ (12:11 03.04.2024)

Wpływ Księżyca na ślub 3 kwietnia 2024

Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ( 🔴)

Księżyc w Koziorożcu. Związki zalegalizowane w okresie Koziorożca mogą się zdezaktualizować i przejść do takich, które są utrzymywane tylko dzięki wspólnej sprawie.Wielu wyda się to normą, ale w takich związkach często zapomina się o miłości io tym, że szczęście rodzinne należy chronić i o nie dbać.

W takim sojuszu partnerzy nieustannie starają się mieć wszystko pod kontrolą i dominować, powstrzymywać swoje emocje, ale jednocześnie potrafią kochać i troszczyć się o swojego partnera.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że życie przemija i musisz mieć czas, aby dać swojemu współmałżonkowi jak najwięcej miłości i troski.

24 dzień księżycowy (🟢)

3 kwietnia 2024 o 12:00 — 24 dnia księżycowego. Małżeństwo będzie silne i udane wśród par, których związek przetrwał próbę czasu przez długi czas. Im dłużej trwała ta próba, tym silniejszy będzie związek nowożeńców.

Ten czas jest dobry zarówno dla młodych par, które marzą o licznym potomstwie, jak i dla dojrzałych już osób, które przekroczyły 40-tkę.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca.Ostatnia, czwarta faza księżyca bardziej nadaje się do przemyślenia i planowania ślubu niż do jego rejestracji. W tym okresie lepiej przemyśleć wszystko jeszcze raz i wspólnie przedyskutować wszystkie niuanse dalszego życia, a jeśli można odłożyć uroczystość, to lepiej to zrobić.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to środa. Umawianie się na rejestrację w tym dniu nie jest tego warte. Dzień mija pod wpływem Merkurego, który nie przyniesie szczęścia nowożeńcom. Relacje między małżonkami szybko zanikną, a ludzie stracą zainteresowanie sobą, co prędzej czy później doprowadzi do rozwodu.Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie są bezpośrednie wezwanie do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button