Księżycowy kalendarz biznesowy na 3 kwietnia 2024: sprzyjający czy niekorzystny dzień dla biznesu?

Disclaimer

Sprawy księżycowe 3 kwietnia 2024 według kalendarza księżycowego. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o sprawach księżycowych na cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni dla spraw księżycowych na dziś lub na inny termin.kwietniowy kalendarz księżycowy 2024

Charakterystyka Księżyca 3 kwietnia 2024

W dniu 04.03.2024 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 24 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ♑. Procent oświetlenia księżyca wynosi 37%. Wschód księżyca o 04:42 i zachód słońca o 10:55.

Chronologia dni księżycowych

  • 23 dzień księżycowy od 04.02.2024 04:07 do 04.03.2024 04:42
  • 24 dzień księżycowy od 04:42 04.03.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ (12:11 03.04.2024)

Wpływ Księżyca na sprawy 3 kwietnia 2024

Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ( ⚪)

Księżyc w Koziorożcu. Prawdopodobnie ma do czynienia z wyższymi organizacjami. Z władzami w ogóle, ze starszymi. Możliwe, że sprawy zwolnią, pojawią się przeszkody.

Zalecane: planowanie i rozpoczęcie długiej, ciężkiej pracy, przestrzeganie dyscypliny pracy.W tym okresie możesz zrobić to, co od dawna odkładane. Okres sprzyja kontaktom z wpływowymi ludźmi starszego pokolenia, budownictwu, obróbce kamienia, kupowaniu i sprzedawaniu nieruchomości, działek.

To nie jest odpowiedni czas na starania się o pracę, apelowanie do przełożonych, władz, o dotacje pieniężne, pożyczki, pożyczki.

24 dzień księżycowy (🟢)

3 kwietnia 2024 o 12:00 — 24 dnia księżycowego. Konieczne jest usprawnienie przestrzeni wewnętrznej i połączeń. Ułatwi to włączenie rezerw i pozwoli na bardziej produktywne działania podczas następnego cyklu księżycowego. W tym dniu dobrze jest położyć podwaliny pod nowe wielkie rzeczy.

W starożytnym Egipcie w tym dniu kładziono piramidy. Warto zacząć wdrażać globalne, zrównoważone projekty. Dobry dzień na pracę z personelem – warto dokładnie wyjaśnić podwładnym zakres obowiązków.

Ubywający księżyc ( 🔴)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Żywotność ludzkiego ciała jest zmniejszona. Szybciej się męczy, jego reakcje zwalniają. Osoba traci energię i staje się mniej aktywna.

W tym okresie emocjonalnego i fizycznego upadku bardziej celowe jest angażowanie się w ugruntowane interesy, które nie wymagają dużego wysiłku.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Ten dzień pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamęt w czynach i myślach, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych na temat faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button