Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 18 czerwca 2024: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie w dniu 18.06.2024 według księżycowego kalendarza strzyżeń. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.księżycowy kalendarz fryzur na czerwiec 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 18 czerwca 2024 r.

W dniu 18.06.2024 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 12 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Skorpion ♏. Procent oświetlenia księżyca wynosi 86%. Wschód księżyca o 17:37 i zachód słońca o 01:21.

Chronologia dni księżycowych

  • 12 dzień księżycowy od 16:14 17.06.2024 do 17:37 18.06.2024
  • 13 dzień księżycowy od 17:37 18.06.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Skorpionie ♏ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 18 czerwca 2024

Księżyc w znaku Skorpiona ( 🔴)

Księżyc w Skorpionie. Niezwykle niestabilny znak dla włosów. Strzyżenie jest odpowiednie dla włosów słabych, matowych i cienkich, sprawi, że staną się one twardsze i grubsze. Również dzisiejsza fryzura może wpłynąć na relacje z płcią przeciwną, zarówno na lepsze, jak i na gorsze.

Dzień nadaje się na odżywienie włosów, zabiegi odnowy biologicznej, koloryzację naturalnymi barwnikami.

Warto zrezygnować z silnego chemicznego działania na włosy, jeśli planowałaś farbowanie włosów na kolor przeciwny, powinieneś to przełożyć. Perm też należy przełożyć, bo. osiągnięte wyniki mogą Cię rozczarować.

12 dzień księżycowy ( ⚪)

18 czerwca 2024 o 12:00 — 12 dnia księżycowego. Obcinanie włosów dzisiaj przyniesie materialne dobre samopoczucie. Kolorowanie naturalnymi barwnikami również przyciągnie energię pieniężną.

Dzisiejsza fryzura, niezwykła i jasna, przyciągnie wzrok płci przeciwnej i pomoże rozwiązać problemy na froncie osobistym.

Dzisiaj nawiedzi Cię chęć nieodpłatnej pomocy, rozwoju duchowego, doskonalenia się. Lepiej odłożyć ważne negocjacje finansowe zaplanowane na dziś, istnieje ryzyko nie znalezienia wspólnego języka z przeciwnikiem.

Każda interakcja z włosami przyciągnie do Ciebie różne energie, dzięki czemu zyskasz siłę, spokój i równowagę.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to wtorek. Ten dzień tygodnia może uchronić Cię przed niespodziankami, uchronić przed kłopotami, a nawet pomóc uzyskać pomoc.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button