Ślub 18 czerwca 2024 według kalendarza księżycowego: zalecenia i pomyślność dnia

Disclaimer

Wpływ księżyca na ślub w dniu 18 czerwca 2024 według księżycowego kalendarza ślubów. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu i zachodu słońca oraz wejście księżyca w znak zodiaku, a także sprzyjające i niekorzystne dni na ślub można zobaczyć na tej stronie. Wszystko o weselu przez cały miesiąc, patrzczerwcowy kalendarz ślubów księżycowych 2024

Charakterystyka Księżyca w dniu 18 czerwca 2024 r.

W dniu 18.06.2024 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Wschodzącego Księżyca" . To 12 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Skorpion ♏. Procent oświetlenia księżyca wynosi 86%. Wschód księżyca o 17:37 i zachód słońca o 01:21.

Chronologia dni księżycowych

  • 12 dzień księżycowy od 16:14 17.06.2024 do 17:37 18.06.2024
  • 13 dzień księżycowy od 17:37 18.06.2024 do następnego dnia
  • Księżyc w Skorpionie ♏ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na ślub 18 czerwca 2024

Księżyc w znaku Skorpiona ( ⚪)

Księżyc w Skorpionie. Para, która zdecyduje się zalegalizować swoje małżeństwo w dniu, w którym Księżyc będzie pod wpływem Skorpiona, zostanie wystawiona na próbę przez zazdrość.

Aby uniknąć trudności lub konfliktów związanych z tym uczuciem, od samego początku trzeba być ze sobą szczerym i szczerym, co doprowadzi do życzliwego i opartego na zaufaniu związku.

Między takimi partnerami powstanie silna psychologiczna więź, która dosłownie zastąpi telefon. Narodziny długo wyczekiwanego dziecka będą prawdziwym świętem i rozwiązaniem wielu problemów.

12 dzień księżycowy ( 🟢)

18 czerwca 2024 o 12:00 — 12 dnia księżycowego. Ten dzień z pewnością sprzyja wszystkim parom, które są gotowe na odpowiedzialny krok w postaci zarejestrowania swojego związku.

Wyjątkiem mogą być zbyt młode i niedoświadczone pary. Związki zawarte w tym dniu rzadko się rozpadają, ponieważ zwykle ludzie wysoce uduchowieni, szanujący nawzajem swoje wartości, wchodzą w sojusz w tym dniu.

To również sprzyjający dzień na ślub.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Druga faza przybywającego księżyca jest całkiem odpowiednia dla małżeństwa i jest bardzo korzystna, choć trochę niejednoznaczna.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to wtorek. Jeden z tych dni, kiedy małżeństwo nie jest tego warte. Drugi dzień tygodnia znajduje się pod patronatem Marsa – planety symbolizującej wojowniczość. Zalegalizowane w tym dniu związki rodzinne skazane są na ciągłe konflikty i kłótnie, które oczywiście nie doprowadzą do niczego dobrego.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych o fazach księżyca i są nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button