Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 10 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 10.05.2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 10 maja 2025 r.

W dniu 05.10.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. Jest to 13. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Waga ♎. Procent oświetlenia księżyca wynosi 95%. Wschód księżyca o 18:14 i zachód słońca o 03:30.

Chronologia dni księżycowych

  • 13 dzień księżycowy od 16:57 05.09.2025 do 18:14 05.10.2025
  • 14 dzień księżycowy od 18:14 05.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Skorpionie ♏ (23:06 05.10.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 10 maja 2025

Księżyc w znaku zodiaku Waga ( ⚪)

Księżyc w Wadze. Ten znak nie zmieni ogólnego stanu twoich włosów. Po strzyżeniu włosy zaczynają rosnąć szybciej, ale stają się przewiewne i niesforne, mogą też zacząć się kręcić i utrudniać stylizację.

Zabiegi zdrowotne dla włosów przyniosą wiele korzyści. Preferuj lekkie maseczki i naturalne wywary ziołowe lub odwiedź profesjonalistę.

Nie zmieniaj radykalnie koloru włosów, efekt końcowy najprawdopodobniej nie spełni Twoich oczekiwań, to samo dotyczy drastycznie krótkich fryzur.

13 dzień księżycowy ( ⚪)

10 maja 2025 o 12:00 — 13 dnia księżycowego. Obcinanie włosów 13 dnia księżycowego poprawi Twoje zdrowie, intuicja góruje, pozwoli rozwiązywać problemy finansowe w biznesie.

Farbowanie włosów jest dziś wysoce niepożądane. Dzisiejszą fryzurę należy traktować bardzo odpowiedzialnie, nie należy ufać jej nieznajomemu. Dziś jesteś pod wpływem nowych energii i lepiej nie ufać obcym.

Dzisiaj kosmos przemawia do Ciebie na „nowych częstotliwościach”, co pozwoli Ci osiągać doskonałe rezultaty w prawie wszystkich przedsięwzięciach. Postaraj się spędzać więcej czasu z najbliższymi, bo dziś jest okazja, by załagodzić pewne różnice i osiągnąć harmonię. Dziś będziesz chciał odwiedzić przyrodę, trochę sentymentalizmu może Cię ogarnąć.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button