Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 11 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 11 maja 2025 wg księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca 11 maja 2025 r.

W dniu 05.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „Wschodzącego Księżyca”. To 14 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Skorpion ♏. Procent oświetlenia księżyca wynosi 98%. Wschód księżyca o 19:33 i zachód słońca o 03:36.

Chronologia dni księżycowych

  • 14 dzień księżycowy od 18:14 05.10.2025 do 19:33 05.11.2025
  • 15 dzień księżycowy od 19:33 05.11.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Skorpionie ♏ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 11 maja 2025

Księżyc w znaku Skorpiona ( 🔴)

Księżyc w Skorpionie. Niezwykle niestabilny znak dla włosów. Strzyżenie jest odpowiednie dla włosów słabych, matowych i cienkich, sprawi, że staną się one twardsze i grubsze. Również dzisiejsza fryzura może wpłynąć na relacje z płcią przeciwną, zarówno na lepsze, jak i na gorsze.

Dzień nadaje się na odżywienie włosów, zabiegi odnowy biologicznej, koloryzację naturalnymi barwnikami.

Warto zrezygnować z silnego chemicznego działania na włosy, jeśli planowałaś farbowanie włosów na kolor przeciwny, powinieneś to przełożyć. Perm też należy przełożyć, bo. osiągnięte wyniki mogą Cię rozczarować.

14 dzień księżycowy ( ⚪)

11 maja 2025 o 12:00 — 14 dnia księżycowego. Obcięcie włosów 14 dnia księżycowego może negatywnie wpłynąć na spokój ducha, doprowadzić do depresji, a nawet strachu.

Zwycięstwo w biznesie może przyczynić się do lekkiej zmiany koloru włosów.

Fryzura powinna być jak najbardziej naturalna, pożądane jest pozostawienie przedziałka, pozwoli to uzyskać energię odrodzenia i odbudowy.

Dziś dzień aktywnego działania i realizacji planów, tym bardziej, że starczy Wam sił i inspiracji na wszystkie. Ale banalne lenistwo może przeszkadzać we wszystkim, nie powinieneś użalać się nad sobą, marnować energię na próżno. Dzisiejszy dzień upływa pod wpływem energii tworzenia. Nie bój się przemęczać planami, które na ciebie spadły, to czternastego dnia księżycowego przepływ twojej siły i energii jest prawie nieograniczony.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button