Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 17 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 17 maja 2025 wg księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 17 maja 2025 r.

W dniu 17.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 20. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ♑. Procent oświetlenia księżyca wynosi 81%. Wschód księżyca o 01:11 i zachód słońca o 06:47.

Chronologia dni księżycowych

  • 19 dzień księżycowy od 00:29 16.05.2025 do 01:11 17.05.2025
  • 20 dzień księżycowy od 01:11 17.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 17 maja 2025

Księżyc w znaku zodiaku Koziorożec ( 🟢)

Księżyc w Koziorożcu. Ogólny wpływ Księżyca na stan włosów w tym okresie jest niezwykle pozytywny. Strzyżenie doda włosom siły i zdrowia. Po nim włosy mniej się rozdwajają, stają się grubsze i mocniejsze, wypadanie włosów zostanie znacznie ograniczone.

Koloryzacja i tonowanie odniesie sukces, zwłaszcza farbowanie siwych włosów, można nawet poeksperymentować z kolorem. Dobry okres na trwałą ondulację, nie zaszkodzi włosom.

Lepiej wybrać spokojną, nie pretensjonalną fryzurę, staraj się nie przesadzać z dodatkami.

20 dzień księżycowy ( ⚪)

17 maja 2025 o 12:00 — 20 dnia księżycowego. Jeśli chcesz poprawić tło emocjonalne i nastrój – nowa fryzura jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Aby nie psuć sobie pozytywnego nastroju, farbowanie włosów należy odłożyć w czasie.

Spróbuj czesać włosy w kierunku punktów kardynalnych, to da Ci energię natury, jej siłę.

Dzisiejszy dzień może przynieść nowe marzenia i nadzieje, jeśli energia kosmosu zostanie odpowiednio zagospodarowana. Spróbuj spędzić dzień na introspekcji, czytaniu duchowych książek, medytacji.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button