Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 18 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 18 maja 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca 18 maja 2025 r.

W dniu 18.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. W kalendarzu księżycowym jest to 21 dni księżycowych. Księżyc w znaku zodiaku Wodnik ♒. Procent oświetlenia księżyca wynosi 72%. Wschód księżyca o 01:38 i zachód słońca o 08:11.

Chronologia dni księżycowych

  • 20 dzień księżycowy od 01:11 17.05.2025 do 01:38 18.05.2025
  • 21 dzień księżycowy od 01:38 18.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Koziorożcu ♑ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ (08:23 18.05.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 18 maja 2025

( ⚪)

Księżyc w Wodniku. Wpływ znaku na jakość włosów jest w ogóle niezauważalny. Dziś jest dobry dzień na eksperymentalne i ekstrawaganckie fryzury i style.

Eksperymenty z nietypowym tonowaniem lub koloryzacją w jasnym, nietypowym dla Ciebie kolorze również zakończą się sukcesem.

Jeśli Twoim wyborem jest prosta, niczym nie wyróżniająca się fryzura bez skrętu, ten dzień nie jest najlepszy. Włosy mogą stać się niesforne i bez życia, trudne do ułożenia, fryzura szybko zacznie Ci przeszkadzać, istnieje też ryzyko, że włosy zaczną wypadać.

21 dzień księżycowy (🟢)

18 maja 2025 o 12:00 — 21 dni księżycowych. Dzisiejsze strzyżenie pomoże pozbyć się problemów zdrowotnych, ale nie należy o tej porze leczyć zębów.

Aby przyciągnąć właściwe, a przede wszystkim osoby, których potrzebujesz, powinnaś ufarbować włosy na jasny odcień.

Aby przyciągnąć kosmiczną energię, w dzisiejszej fryzurze należy zastosować metalową biżuterię.

Dzisiaj kreatywność jest aktywna. Wszystkie nagłe pomysły mogą zostać natychmiast zrealizowane. Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, dziś wskaże Ci drogę do harmonii i miłości. Staraj się uważnie obserwować to, co dzieje się wokół Ciebie, aby stać się częścią otaczającego Cię świata.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button