Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów na 20 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 20 maja 2025 wg księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 20 maja 2025 r.

W dniu 20.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie "Trzeciej Kwadry (przychodzi 20.05.2025 o godzinie 15:01)" . To 23. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Wodnik ♒. Procent oświetlenia księżyca wynosi 52%. Wschód Księżyca o 02:05 i zachód słońca o 11:09.

Chronologia dni księżycowych

  • 22 dzień księżycowy od 01:54 19.05.2025 do 02:05 20.05.2025
  • 23 dzień księżycowy od 02:05 20.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wodniku ♒ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ (15:28 20.05.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 20 maja 2025

( ⚪)

Księżyc w Wodniku. Wpływ znaku na jakość włosów jest w ogóle niezauważalny. Dziś jest dobry dzień na eksperymentalne i ekstrawaganckie fryzury i style.

Eksperymenty z nietypowym tonowaniem lub koloryzacją w jasnym, nietypowym dla Ciebie kolorze również zakończą się sukcesem.

Jeśli Twoim wyborem jest prosta, niczym nie wyróżniająca się fryzura bez skrętu, ten dzień nie jest najlepszy. Włosy mogą stać się niesforne i bez życia, trudne do ułożenia, fryzura szybko zacznie Ci przeszkadzać, istnieje też ryzyko, że włosy zaczną wypadać.

23 dzień księżycowy ( 🔴)

20 maja 2025 o 12:00 — 23 dnia księżycowego. Strzyżenie jest dziś przeciwwskazane, może powodować różne kłopoty i kłopoty.

Farbację włosów naturalnymi składnikami warto powierzyć bliskiej osobie, wprowadzi to pozytywne nastawienie i radość życia.

Aby zachować pozytywne nastawienie i radość, powinieneś kręcić włosy.

Dzisiaj Twoje wewnętrzne ja zostanie poirytowane, będziesz oryginalny i oryginalny jak nigdy dotąd, Twoja kreatywność ulegnie pogorszeniu. Nie będzie łatwo zdecydować, co dokładnie będziesz dzisiaj robić, przytłoczą Cię nowe pomysły i czyny.

W tym okresie będą generowane zarówno doskonałe i kreatywne pomysły, jak i te niezbyt udane, dlatego należy dokładnie przemyśleć pomysły, które chcesz wdrożyć. Nie daj się ponieść alkoholowi i substancjom psychotropowym, nie mogą one przedstawić Cię w najlepszym świetle.

Trzecia ćwiartka ( ⚪)

Księżyc jest w fazie trzeciej kwadry. Neutralny czas na strzyżenie i koloryzację włosów.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to wtorek. Ten dzień tygodnia może uchronić Cię przed niespodziankami, uchronić przed kłopotami, a nawet pomóc uzyskać pomoc.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button