Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów na 21 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 21.05.2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 21 maja 2025 r.

W dniu 21.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 24 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Ryby ♓. Procent oświetlenia księżyca wynosi 41%. Wschód księżyca o 02:13 i zachód słońca o 12:39.

Chronologia dni księżycowych

  • 23 dzień księżycowy od 02:05 20.05.2025 do 02:13 21.05.2025
  • 24 dzień księżycowy od 02:13 21.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 21 maja 2025

Księżyc w znaku zodiaku Ryby ( 🔴)

Księżyc w Rybach. Wpływ tego znaku na siebie odczuje przede wszystkim skóra głowy. Golenie i mycie włosów może powodować łupież, jeśli to możliwe, należy powstrzymać się od tych czynności.

Chemiczne oddziaływanie na włosy, trwała ondulacja lub farbowanie, może negatywnie wpłynąć na włosy, a nawet je uszkodzić, może również doprowadzić do rozdwojonych końcówek, a same loki szybko się wyprostują.

Wizyta u fryzjera warta jest dla posiadaczy cienkich i zniszczonych włosów, które dziś powinny poddać się zabiegom odnowy biologicznej i odbudowy.

24 dzień księżycowy ( ⚪)

21 maja 2025 o 12:00 — 24 dnia księżycowego. Jeszcze dziś nowa fryzura doda Ci ogromnej ilości energii. Obetnij włosy, jeśli chcesz zachować nową fryzurę przez długi czas.

Jeśli szukasz nowej pracy lub chcesz zaimponować swojemu szefowi, powinieneś ufarbować włosy naturalnymi barwnikami w ciemnym odcieniu.

Objętość loków w Twojej stylizacji przyciągnie pozytywną energię.

Dzisiaj możesz pogrążyć się w smutku i tęsknocie, pogrążyć się w zwątpieniu i duchowej nierównowadze. Poczujesz się samotny i niezrozumiany, mogą pojawić się nieuzasadnione lęki i uczucie rozpaczy. Spędź dzień sam, spróbuj odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach. Często strzyżenie włosów w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości opartych na astronomicznych danych faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button