Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 22 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 22.05.2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 22 maja 2025 r.

Dnia 22.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 25 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Ryby ♓. Procent oświetlenia księżyca wynosi 30%. Wschód księżyca o 02:20 i zachód słońca o 14:10.

Chronologia dni księżycowych

  • 24 dzień księżycowy od 02:13 21.05.2025 do 02:20 22.05.2025
  • 25 dzień księżycowy od 02:20 22.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Baranie ♈ (19:33 22.05.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 22 maja 2025

Księżyc w znaku zodiaku Ryby ( 🔴)

Księżyc w Rybach. Wpływ tego znaku na siebie odczuje przede wszystkim skóra głowy. Golenie i mycie włosów może powodować łupież, jeśli to możliwe, należy powstrzymać się od tych czynności.

Chemiczne oddziaływanie na włosy, trwała ondulacja lub farbowanie, może negatywnie wpłynąć na włosy, a nawet je uszkodzić, może również doprowadzić do rozdwojonych końcówek, a same loki szybko się wyprostują.

Wizyta u fryzjera warta jest dla posiadaczy cienkich i zniszczonych włosów, które dziś powinny poddać się zabiegom odnowy biologicznej i odbudowy.

25 dzień księżycowy ( 🔴)

22 maja 2025 o 12:00 — 25 dnia księżycowego. Dzisiejsze strzyżenie może negatywnie wpłynąć na Twój stan psychiczny.

farbując włosy dzisiaj, możesz wplątać się w niechciany konflikt, tym samym wywrzeć negatywne wrażenie na innych i zepsuć swoją pozycję w społeczeństwie.

Aby chronić się przed zewnętrznymi negatywnymi czynnikami, powinieneś, jeśli to możliwe, spędzić dzień w kapeluszu.

Dzień wymaga podejmowania świadomych i przemyślanych decyzji, nie należy w pośpiechu rozwiązywać ważnych spraw. Dbaj o siebie, okazuj trochę miłości i dbaj o siebie. Pamiętaj, że tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swoje dobre samopoczucie. Postaraj się spędzić dzień na relaksie, przestań stawiać sobie wygórowane wymagania. Spróbuj wypromieniować energię miłości przez swoje włosy, a kosmos Ci odpowie.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to czwartek. Pomoże wzmocnić Twój autorytet, zwiększy poczucie własnej wartości i pewność siebie. , opiera się na danych astronomicznych o fazach księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button