Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów na 24 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 24 maja 2025 wg księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 24 maja 2025 r.

Dnia 24.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 27. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Baran ♈. Procent oświetlenia księżyca wynosi 11%. Wschód Księżyca o 02:33 i zachód słońca o 17:21.

Chronologia dni księżycowych

  • 26 dzień księżycowy od 02:26 23.05.2025 do 02:33 24.05.2025
  • 27 dzień księżycowy od 02:33 24.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Baranie ♈ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Byku ♉ (20:47 24.05.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 24 maja 2025

Księżyc w znaku Barana ( 🔴)

Księżyc w Baranie. Ogólny stan włosów nie zmieni się pod wpływem tego znaku. Strzyżenie należy odłożyć w czasie, może to niekorzystnie wpłynąć na stan włosów i ich wygląd, włosy mogą zacząć wypadać, końcówki będą się rozdwajać.

Farbowanie, ogólne zabiegi wzmacniające włosy, tonowanie zakończą się sukcesem. Masaż głowy przyniesie korzyści, ukrwienie cebulek włosów przyspieszy ich wzrost i poprawi ogólną kondycję.

Stylizację należy wykonywać kosmetykami zawierającymi kolagen lub wosk.

27 dzień księżycowy ( 🟢)

24 maja 2025 o 12:00 — 27 dnia księżycowego. Strzyżenie dzisiaj oznacza zwiększenie Twojej charyzmy i uroku, pozwoli między innymi odnieść większy sukces, zwiększyć swoją popularność.

Radykalna zmiana koloru włosów pozwoli Ci nabrać energii zdrowia i finansowego dobrobytu.

Piękna, w pewnym sensie wyjątkowa fryzura, zwiększy napływ pozytywnej energii, powinna być schludna i zwięzła.

Dzień jest emocjonalnie impulsywny. Pociąga cię zrobienie czegoś niezwykłego, porzucenie zwykłej rutyny i zrobienie czegoś niezwykłego, poza zakresem. Jesteś gotowy, aby dokonać wyczynu, przenieść góry. Wszystko tego dnia dzieje się z prędkością błyskawicy. Ale nie należy zapominać, że aktywne działania prowadzą do dużych strat energii, prawidłowa interakcja z włosami pomoże przywrócić równowagę energetyczną.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button