Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów na 25 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 25 maja 2025 wg kalendarza księżycowego strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 25 maja 2025 r.

Dnia 25.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 28. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Byk ♉. Procent oświetlenia księżyca wynosi 5%. Wschód księżyca o 02:42 i zachód słońca o 19:04.

Chronologia dni księżycowych

  • 27 dzień księżycowy od 02:33 24.05.2025 do 02:42 25.05.2025
  • 28 dzień księżycowy od 02:42 25.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Byku ♉ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 25 maja 2025

Księżyc w znaku Byka ( 🟢)

Księżyc w Byku. Ogólny stan włosów pod wpływem tego znaku znacznie się poprawi. Nie odkładaj zaplanowanego na dziś strzyżenia, nowa fryzura, oprócz nowych pozytywnych emocji, doda Twoim włosom siły i energii, ich wygląd radykalnie zmieni się na lepsze.

Aby uzyskać najlepszy efekt zabiegów wellness na włosy, nie trzeba odwiedzać salonu, domowa maska ​​z naturalnych składników będzie równie dobra, a może nawet lepsza.

Byk ma pozytywny wpływ na pracę z włosami: udane będzie malowanie siwych włosów, wzmacnianie włosów, rozjaśnianie, wyrywanie brwi.

28 dzień księżycowy ( 🔴)

25 maja 2025 o 12:00 — 28 dnia księżycowego. Strzyżenie włosów 28 dnia księżycowego może wpłynąć na oczekiwaną długość życia i aktywność fizyczną.

Dla ustabilizowania sytuacji w społeczeństwie odpowiednia będzie niewielka zmiana koloru włosów.

Dzisiejsza fryzura powinna być prosta i bezpretensjonalna, to przyciągnie naturalną energię.

Dzisiejszy dzień pozwoli Ci odnaleźć wewnętrzną harmonię i równowagę duchową, równowagę emocjonalną. Pytania, które dręczą Cię od miesiąca, dziś mogą znaleźć odpowiedzi. Dziś zobaczysz owoce swoich działań popełnionych w ciągu ostatnich dni. Dziś jest dzień optymistycznych prognoz, będziecie jasno wiedzieć czego chcecie.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button