Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów na 26 maja 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 26 maja 2025 wg księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.kalendarz księżycowy ze strzyżeniem na maj 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 26 maja 2025 r.

Dnia 26.05.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 29 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Byk ♉. Procent oświetlenia księżyca wynosi 1%. Wschód księżyca o 02:55 i zachód słońca o 20:50.

Chronologia dni księżycowych

  • 28 dzień księżycowy od 02:42 25.05.2025 do 02:55 26.05.2025
  • 29 dzień księżycowy od 02:55 26.05.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Byku ♉ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Bliźniętach ♊ (20:23 26.05.2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 26 maja 2025

Księżyc w znaku Byka ( 🟢)

Księżyc w Byku. Ogólny stan włosów pod wpływem tego znaku znacznie się poprawi. Nie odkładaj zaplanowanego na dziś strzyżenia, nowa fryzura, oprócz nowych pozytywnych emocji, doda Twoim włosom siły i energii, ich wygląd radykalnie zmieni się na lepsze.

Aby uzyskać najlepszy efekt zabiegów wellness na włosy, nie trzeba odwiedzać salonu, domowa maska ​​z naturalnych składników będzie równie dobra, a może nawet lepsza.

Byk ma pozytywny wpływ na pracę z włosami: udane będzie malowanie siwych włosów, wzmacnianie włosów, rozjaśnianie, wyrywanie brwi.

29 dzień księżycowy ( ⚪)

26 maja 2025 o 12:00 — 29 dnia księżycowego. Dzisiejsze strzyżenie pozwoli ci nabrać wewnętrznej pewności siebie, stać się bardziej pewnym siebie. Krótka fryzura jest odpowiednia dla osób planujących radykalną zmianę stylu życia.

Farbowanie włosów może powodować problemy finansowe i komunikacyjne.

Warto w tym dniu pobawić się włosami, odwdzięczą Ci się za pozytywne nastawienie.

Dzisiaj pomyślisz o kwestiach praktycznych, opłacalności niektórych transakcji. Dziś poczujesz ochotę na rutynową codzienną pracę, okaże się ona szybko i płynnie. Obudzi się w Tobie entuzjazm i chęć wykonania wszystkich zaplanowanych zadań. Energia, która przez cały miesiąc nie była zbyt stabilna, w końcu się ustabilizuje, to takie podsumowanie mijającego miesiąca.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Pozbądź się tęsknoty, depresji, przykrych wspomnień. W tym dniu wszystkie negatywne fazy księżyca są odcięte i nie są bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button