Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 1 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 1 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca 1 listopada 2025 r.

W dniu 11.01.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie Woskującego Księżyca. To 11 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Ryby ♓. Procent oświetlenia księżyca wynosi 77%. Wschód księżyca o 15:26 i zachód słońca o 01:18.

Chronologia dni księżycowych

  • 11 dzień księżycowy od 15:19 31.10.2025 do 15:26 11.01.2025
  • 12 dzień księżycowy od 15:26 11.01.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 1 listopada 2025

Księżyc w znaku zodiaku Ryby ( 🔴)

Księżyc w Rybach. Wpływ tego znaku na siebie odczuje przede wszystkim skóra głowy. Golenie i mycie włosów może powodować łupież, jeśli to możliwe, należy powstrzymać się od tych czynności.

Chemiczne oddziaływanie na włosy, trwała ondulacja lub farbowanie, może negatywnie wpłynąć na włosy, a nawet je uszkodzić, może również doprowadzić do rozdwojonych końcówek, a same loki szybko się wyprostują.

Wizyta u fryzjera warta jest dla posiadaczy cienkich i zniszczonych włosów, które dziś powinny poddać się zabiegom odnowy biologicznej i odbudowy.

11 dzień księżycowy ( 🟢)

1 listopada 2025 o 12:00 — 11 dnia księżycowego. Strzyżenie dzisiaj pozwoli ci zachować zdrowie i uchronić cię przed negatywną energią urazy. Farbowanie włosów barwnikami roślinnymi ułatwi rozwiązywanie problemów biznesowych i zawodowych.

Fryzura dzisiaj powinna być starannie przemyślana i równie starannie ułożona, by nie zrywać połączenia z przestrzenią. Dziś musisz kontrolować swoje działania, ponieważ mogą one spowodować przypływ zarówno pozytywnej, jak i negatywnej energii. Dziś „zapach biznesu” zaczyna się pogarszać. Dziś poradzisz sobie z wieloma informacjami.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości.Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych, ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja