Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 2 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 2 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca na 2 listopada 2025 r.

W dniu 11.02.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie Woskującego Księżyca. To 12 dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Ryby ♓. Procent oświetlenia księżyca wynosi 86%. Wschód księżyca o 15:32 i zachód słońca o 02:48.

Chronologia dni księżycowych

  • 12 dzień księżycowy od 15:26 11.01.2025 do 15:32 11.02.2025
  • 13 dzień księżycowy od 15:32 11.02.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Rybach ♓ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Baranie ♈ (18:34 02.11.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 2 listopada 2025

Księżyc w znaku zodiaku Ryby ( 🔴)

Księżyc w Rybach. Wpływ tego znaku na siebie odczuje przede wszystkim skóra głowy. Golenie i mycie włosów może powodować łupież, jeśli to możliwe, należy powstrzymać się od tych czynności.

Chemiczne oddziaływanie na włosy, trwała ondulacja lub farbowanie, może negatywnie wpłynąć na włosy, a nawet je uszkodzić, może również doprowadzić do rozdwojonych końcówek, a same loki szybko się wyprostują.

Wizyta u fryzjera warta jest dla posiadaczy cienkich i zniszczonych włosów, które dziś powinny poddać się zabiegom odnowy biologicznej i odbudowy.

12 dzień księżycowy ( ⚪)

2 listopada 2025 o 12:00 — 12 dnia księżycowego. Obcinanie włosów dzisiaj przyniesie materialne dobre samopoczucie. Kolorowanie naturalnymi barwnikami również przyciągnie energię pieniężną.

Dzisiejsza fryzura, niezwykła i jasna, przyciągnie wzrok płci przeciwnej i pomoże rozwiązać problemy na froncie osobistym.

Dzisiaj nawiedzi Cię chęć nieodpłatnej pomocy, rozwoju duchowego, doskonalenia się. Lepiej odłożyć ważne negocjacje finansowe zaplanowane na dziś, istnieje ryzyko nie znalezienia wspólnego języka z przeciwnikiem.

Każda interakcja z włosami przyciągnie do Ciebie różne energie, dzięki czemu zyskasz siłę, spokój i równowagę.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button