Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 11 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 11 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca na 11 listopada 2025 r.

W dniu 11.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. W kalendarzu księżycowym jest to 21 dni księżycowych. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 59%. Wschód księżyca o 22:14 i zachód słońca o 14:14.

Chronologia dni księżycowych

  • 21 dzień księżycowy od 20:40 11.10.2025 do 22:14 11.11.2025
  • 22 dzień księżycowy od 22:14 11.11.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 11 listopada 2025

Księżyc w znaku Lwa ( 🟢)

Księżyc w Lwie. Pod jego wpływem włosy stają się grubsze. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiaj jest świetny dzień na wizytę u mistrza fryzjerskiego. Prawie wszystkie zabiegi na włosach, strzyżenie, stylizacja, koloryzacja, tonowanie, rozjaśnianie zakończą się sukcesem.

Jeśli dzisiaj planowałaś małą trwałą, to lepiej ją przełożyć, włosy dzisiaj są bardzo kręcone, a sama trwała ondulacja bardzo trwała, więc efekt może Cię nie zadowolić.

Jeśli chcesz pozbyć się pecha i przyciągnąć pozytywną energię, powinieneś obciąć włosy już dziś.

21 dzień księżycowy (🟢)

11 listopada 2025 o 12:00 — 21 dni księżycowych. Dzisiejsze strzyżenie pomoże pozbyć się problemów zdrowotnych, ale nie należy o tej porze leczyć zębów.

Aby przyciągnąć właściwe, a przede wszystkim osoby, których potrzebujesz, powinnaś ufarbować włosy na jasny odcień.

Aby przyciągnąć kosmiczną energię, w dzisiejszej fryzurze należy zastosować metalową biżuterię.

Dzisiaj kreatywność jest aktywna. Wszystkie nagłe pomysły mogą zostać natychmiast zrealizowane. Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, dziś wskaże Ci drogę do harmonii i miłości. Staraj się uważnie obserwować to, co dzieje się wokół Ciebie, aby stać się częścią otaczającego Cię świata.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to wtorek. Ten dzień tygodnia może uchronić Cię przed niespodziankami, uchronić przed kłopotami, a nawet pomóc uzyskać pomoc.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button