Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 12 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 12 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 12 listopada 2025 r.

W dniu 11.12.2025 o godzinie 00:00 Księżyc jest w fazie „trzeciej kwadry (przychodzi 11.12.2025 o godzinie 08:30)”. Jest to 22. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Lew ♌. Procent oświetlenia księżyca wynosi 49%. Wschód księżyca o 23:42 i zachód słońca o 14:24.

Chronologia dni księżycowych

  • 22 dzień księżycowy od 22:14 11.11.2025 do 23:42 11.12.2025
  • 23 dzień księżycowy od 23:42 11.12.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Lwie ♌ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 12 listopada 2025

Księżyc w znaku Lwa ( 🟢)

Księżyc w Lwie. Pod jego wpływem włosy stają się grubsze. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiaj jest świetny dzień na wizytę u mistrza fryzjerskiego. Prawie wszystkie zabiegi na włosach, strzyżenie, stylizacja, koloryzacja, tonowanie, rozjaśnianie zakończą się sukcesem.

Jeśli dzisiaj planowałaś małą trwałą, to lepiej ją przełożyć, włosy dzisiaj są bardzo kręcone, a sama trwała ondulacja bardzo trwała, więc efekt może Cię nie zadowolić.

Jeśli chcesz pozbyć się pecha i przyciągnąć pozytywną energię, powinieneś obciąć włosy już dziś.

22 dzień księżycowy ( ⚪)

12 listopada 2025 o 12:00 — 22 dnia księżycowego. Nowa fryzura zwiększy Twoje znaczenie w środowisku i poprawi stan zdrowia, w szczególności układu oddechowego. Ale nie obcinaj włosów zbyt często, ponieważ włosy rosną wolniej podczas słabnącego księżyca.

Farbuj włosy naturalnie, aby poprawić ogólne samopoczucie.

Powinnaś wybrać spokojną fryzurę, która powinna niejako równoważyć twoje połączenie z kosmosem.

Staraj się czesać włosy tak często, jak to możliwe. Dziś jest swego rodzaju dzień objawienia, dziś możesz nauczyć się czegoś świętego, czegoś, co będzie mogło zmienić Twoje życie i wpłynąć na życie Twojego otoczenia.

Czujesz pragnienie przygody i podróży. Jeśli nie masz teraz możliwości podróżowania, to po prostu śnij, fantazjuj, jak i gdzie chciałbyś pojechać. Dzisiejszy dzień będzie bardzo produktywny dla osób wykonujących zawody kreatywne.

Trzecia ćwiartka ( ⚪)

Księżyc jest w fazie trzeciej kwadry. Neutralny czas na strzyżenie i koloryzację włosów.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to środa. Pomoże nawiązać relacje z ludźmi, wyeliminować zamieszanie w czynach i myślach. Często strzyżenie włosów w ten dzień tygodnia staje się zwiastunem nieoczekiwanych wiadomości opartych na astronomicznych danych faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button