Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 18 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 18 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca 18 listopada 2025 r.

W dniu 18.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 28. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Skorpion ♏. Procent oświetlenia księżyca wynosi 3%. Wschód księżyca o 06:16 i zachód słońca o 15:01.

Chronologia dni księżycowych

  • 27 dzień księżycowy od 04:57 17.11.2025 do 06:16 18.11.2025
  • 28 dzień księżycowy od 06:16 18.11.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Skorpionie ♏ (00:58 11/18/2025)

Wpływ księżyca na strzyżenie 18 listopada 2025

Księżyc w znaku Skorpiona ( 🔴)

Księżyc w Skorpionie. Niezwykle niestabilny znak dla włosów. Strzyżenie jest odpowiednie dla włosów słabych, matowych i cienkich, sprawi, że staną się one twardsze i grubsze. Również dzisiejsza fryzura może wpłynąć na relacje z płcią przeciwną, zarówno na lepsze, jak i na gorsze.

Dzień nadaje się na odżywienie włosów, zabiegi odnowy biologicznej, koloryzację naturalnymi barwnikami.

Warto zrezygnować z silnego chemicznego działania na włosy, jeśli planowałaś farbowanie włosów na kolor przeciwny, powinieneś to przełożyć. Perm też należy przełożyć, bo. osiągnięte wyniki mogą Cię rozczarować.

28 dzień księżycowy ( 🔴)

18 listopada 2025 o 12:00 — 28 dnia księżycowego. Strzyżenie włosów 28 dnia księżycowego może wpłynąć na oczekiwaną długość życia i aktywność fizyczną.

Dla ustabilizowania sytuacji w społeczeństwie odpowiednia będzie niewielka zmiana koloru włosów.

Dzisiejsza fryzura powinna być prosta i bezpretensjonalna, to przyciągnie naturalną energię.

Dzisiejszy dzień pozwoli Ci odnaleźć wewnętrzną harmonię i równowagę duchową, równowagę emocjonalną. Pytania, które dręczą Cię od miesiąca, dziś mogą znaleźć odpowiedzi. Dziś zobaczysz owoce swoich działań popełnionych w ciągu ostatnich dni. Dziś jest dzień optymistycznych prognoz, będziecie jasno wiedzieć czego chcecie.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to wtorek. Ten dzień tygodnia może uchronić Cię przed niespodziankami, uchronić przed kłopotami, a nawet pomóc uzyskać pomoc.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button