Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 17 listopada 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura 17 listopada 2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca na 17 listopada 2025 r.

W dniu 17.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. To 27. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Waga ♎. Procent oświetlenia księżyca wynosi 7%. Wschód księżyca o 04:57 i zachód słońca o 14:53.

Chronologia dni księżycowych

  • 26 dzień księżycowy od 03:41 16.11.2025 do 04:57 17.11.2025
  • 27 dzień księżycowy od 04:57 17.11.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Wadze ♎ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na strzyżenie 17 listopada 2025

Księżyc w znaku zodiaku Waga ( ⚪)

Księżyc w Wadze. Ten znak nie zmieni ogólnego stanu twoich włosów. Po strzyżeniu włosy zaczynają rosnąć szybciej, ale stają się przewiewne i niesforne, mogą też zacząć się kręcić i utrudniać stylizację.

Zabiegi zdrowotne dla włosów przyniosą wiele korzyści. Preferuj lekkie maseczki i naturalne wywary ziołowe lub odwiedź profesjonalistę.

Nie zmieniaj radykalnie koloru włosów, efekt końcowy najprawdopodobniej nie spełni Twoich oczekiwań, to samo dotyczy drastycznie krótkich fryzur.

27 dzień księżycowy ( 🟢)

17 listopada 2025 o 12:00 — 27 dnia księżycowego. Strzyżenie dzisiaj oznacza zwiększenie Twojej charyzmy i uroku, pozwoli między innymi odnieść większy sukces, zwiększyć swoją popularność.

Radykalna zmiana koloru włosów pozwoli Ci nabrać energii zdrowia i finansowego dobrobytu.

Piękna, w pewnym sensie wyjątkowa fryzura, zwiększy napływ pozytywnej energii, powinna być schludna i zwięzła.

Dzień jest emocjonalnie impulsywny. Pociąga cię zrobienie czegoś niezwykłego, porzucenie zwykłej rutyny i zrobienie czegoś niezwykłego, poza zakresem. Jesteś gotowy, aby dokonać wyczynu, przenieść góry. Wszystko tego dnia dzieje się z prędkością błyskawicy. Ale nie należy zapominać, że aktywne działania prowadzą do dużych strat energii, prawidłowa interakcja z włosami pomoże przywrócić równowagę energetyczną.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Pozbądź się tęsknoty, depresji, przykrych wspomnień. W tym dniu wszystkie negatywne fazy księżyca są odcięte i nie są bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button