Kalendarz księżycowy dla strzyżenia i koloryzacji włosów 3 listopada 2025: czy to sprzyjający dzień?

Disclaimer

Fryzura 3 listopada 2025 wg księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na listopad 2025

Charakterystyka Księżyca 3 listopada 2025 r.

W dniu 11.03.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie Woskującego Księżyca. Jest to 13. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Baran ♈. Procent oświetlenia księżyca wynosi 93%. Wschód księżyca o 15:39 i zachód słońca o 04:21.

Chronologia dni księżycowych

  • 13 dzień księżycowy od 15:32 11.02.2025 do 15:39 11.03.2025
  • 14 dzień księżycowy od 15:39 11.03.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Baranie ♈ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 3 listopada 2025

Księżyc w znaku Barana ( 🔴)

Księżyc w Baranie. Ogólny stan włosów nie zmieni się pod wpływem tego znaku. Strzyżenie należy odłożyć w czasie, może to niekorzystnie wpłynąć na stan włosów i ich wygląd, włosy mogą zacząć wypadać, końcówki będą się rozdwajać.

Farbowanie, ogólne zabiegi wzmacniające włosy, tonowanie zakończą się sukcesem. Masaż głowy przyniesie korzyści, ukrwienie cebulek włosów przyspieszy ich wzrost i poprawi ogólną kondycję.

Stylizację należy wykonywać kosmetykami zawierającymi kolagen lub wosk.

13 dzień księżycowy ( ⚪)

3 listopada 2025 o godzinie 12:00 — 13 dnia księżycowego. Obcinanie włosów 13 dnia księżycowego poprawi Twoje zdrowie, intuicja góruje, pozwoli rozwiązywać problemy finansowe w biznesie.

Farbowanie włosów jest dziś wysoce niepożądane. Dzisiejszą fryzurę należy traktować bardzo odpowiedzialnie, nie należy ufać jej nieznajomemu. Dziś jesteś pod wpływem nowych energii i lepiej nie ufać obcym.

Dzisiaj kosmos przemawia do Ciebie na „nowych częstotliwościach”, co pozwoli Ci osiągać doskonałe rezultaty w prawie wszystkich przedsięwzięciach. Postaraj się spędzać więcej czasu z najbliższymi, bo dziś jest okazja, by załagodzić pewne różnice i osiągnąć harmonię. Dziś będziesz chciał odwiedzić przyrodę, trochę sentymentalizmu może Cię ogarnąć.

Wschodzący Księżyc ( 🟢)

Księżyc jest w fazie Woskującego Księżyca. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosły szybciej, poprawiały ich jakość i wzmacniały cebulki, obetnij je w tym dniu.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dzień tygodnia to poniedziałek. Pozbądź się tęsknoty, depresji, przykrych wspomnień. W tym dniu wszystkie negatywne fazy księżyca są odcięte i nie są bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button