Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 11 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Fryzura z dnia 11.10.2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 11 października 2025 r.

Dnia 10.11.2025 o godzinie 12:00 Księżyc jest w fazie „ubywającego księżyca”. To 20. dzień księżycowy w kalendarzu księżycowym. Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ♊. Procent oświetlenia księżyca wynosi 76%. Wschód księżyca o 18:58 i zachód słońca o 13:41.

Chronologia dni księżycowych

  • 20 dzień księżycowy od 18:18 10.10.2025 do 18:58 10.11.2025
  • 21 dzień księżycowy od 18:58 11.10.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Bliźniętach ♊ trwa od ostatniego dnia

Wpływ księżyca na fryzurę 11 października 2025

Księżyc w znaku zodiaku Bliźnięta ( ⚪)

Księżyc w Bliźniętach. Ogólny stan włosów pod wpływem tego znaku nie ulegnie zmianie. Dzisiejsze strzyżenie przyspieszy wzrost włosów, ale włosy staną się niesforne, to praktycznie nie wpłynie na jakość włosów, ale same włosy mogą zacząć się kręcić.

Dzisiejsza fryzura powinna być lekka, zwiewna, nie przeciążaj jej zbyt dużymi elementami dekoracyjnymi, lepiej z nich zrezygnować w ogóle.

Dzień nadaje się do kręcenia, w tym chemicznego, koloryzacji włosów, tonowania.

20 dzień księżycowy ( ⚪)

11 października 2025 o 12:00 — 20 dnia księżycowego. Jeśli chcesz poprawić tło emocjonalne i nastrój – nowa fryzura jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Aby nie psuć sobie pozytywnego nastroju, farbowanie włosów należy odłożyć w czasie.

Spróbuj czesać włosy w kierunku punktów kardynalnych, to da Ci energię natury, jej siłę.

Dzisiejszy dzień może przynieść nowe marzenia i nadzieje, jeśli energia kosmosu zostanie odpowiednio zagospodarowana. Spróbuj spędzić dzień na introspekcji, czytaniu duchowych książek, medytacji.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🟢)

Dniem tygodnia jest sobota. Strzyżenie pomaga pozbyć się samotności, niezadowolenia z siebie, zwiększa poczucie własnej wartości. Uważa się również, że pomaga usunąć niektóre problemy, które powstały z winy innych.

Informacje na naszej stronie mają charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button