Kalendarz księżycowy strzyżenia i koloryzacji włosów 12 października 2025: czy to pomyślny dzień?

Disclaimer

Strzyżenie 12.10.2025 według księżycowego kalendarza strzyżenia. Jaką fazę księżyca, widoczność wschodu, zachodu słońca i wejście księżyca w znak zodiaku można zobaczyć na tej stronie, a wszystko o strzyżeniu włosów przez cały miesiąc wJak również korzystne i niesprzyjające dni na strzyżenie i koloryzację włosów.strzyżenie kalendarza księżycowego na październik 2025

Charakterystyka Księżyca w dniu 12 października 2025 r.

W dniu 10.12.2025 o godzinie 12:00 Księżyc znajduje się w fazie „ubywającego księżyca”. W kalendarzu księżycowym jest to 21 dni księżycowych. Księżyc w znaku zodiaku Rak ♋. Procent oświetlenia księżyca wynosi 66%. Wschód księżyca o 20:03 i zachód słońca o 14:49.

Chronologia dni księżycowych

  • 21 dzień księżycowy od 18:58 11.10.2025 do 20:03 12.10.2025
  • 22 dzień księżycowy od 20:03 10.12.2025 do następnego dnia
  • Księżyc w Bliźniętach ♊ trwa od ostatniego dnia
  • Księżyc w Raku ♋ (09:45 12.10.2025)

Wpływ księżyca na fryzurę 12 października 2025

Księżyc w znaku zodiaku Rak ( 🔴)

Księżyc w Raku. Wpływ tego znaku na twoje włosy sprawi ci wiele niedogodności. Włosy staną się niesforne, prawie wszystkie manipulacje w celu ułożenia włosów i nadania im pożądanego kształtu zakończą się niepowodzeniem.

Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiernej opieki nad bliskimi lub przestać troszczyć się o swoich bliskich zanadto, powinnaś obciąć włosy już dziś. Ale jeśli twój związek nie jest najcieplejszy i najbardziej ufny, powinieneś odmówić strzyżenia.

W przypadku włosów suchych i zniszczonych niezwykle skuteczne będą zabiegi lecznicze i odżywcze.

21 dzień księżycowy (🟢)

12 października 2025 o 12:00 — 21 dni księżycowych. Dzisiejsze strzyżenie pomoże pozbyć się problemów zdrowotnych, ale nie należy o tej porze leczyć zębów.

Aby przyciągnąć właściwe, a przede wszystkim osoby, których potrzebujesz, powinnaś ufarbować włosy na jasny odcień.

Aby przyciągnąć kosmiczną energię, w dzisiejszej fryzurze należy zastosować metalową biżuterię.

Dzisiaj kreatywność jest aktywna. Wszystkie nagłe pomysły mogą zostać natychmiast zrealizowane. Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, dziś wskaże Ci drogę do harmonii i miłości. Staraj się uważnie obserwować to, co dzieje się wokół Ciebie, aby stać się częścią otaczającego Cię świata.

Ubywający Księżyc ( ⚪)

Księżyc jest w fazie Ubywającego Księżyca. Możesz obciąć włosy tylko wtedy, gdy chcesz spowolnić wzrost włosów i wzmocnić cebulki.

Wpływ dnia tygodnia ( 🔴)

Dzień tygodnia to niedziela. Zabronione! W tym dniu twoje połączenie z osobistym egregorem (aniołem stróżem) jest tak silne, jak to tylko możliwe. Jeśli tego dnia zmienisz coś w ciele, a tym bardziej odetniesz jakąś część, możesz zerwać połączenie z kosmosem. Nawiasem mówiąc, zalecenia te w pełni dotyczą nie tylko włosów, ale także paznokci.Nasza strona ma charakter doradczy, oparty na danych astronomicznych dotyczących faz księżyca i nie jest bezpośrednim wezwaniem do działania. Masz prawo samodzielnie zdecydować, czy przyjąć zalecenia naszego serwisu do wykonania.

Informacje na naszej stronie internetowej są rekomendacją opartą na dane dotyczące astronomicznych faz księżyca i nie stanowią bezpośredniego wezwania do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button